Pınar İshakoğlu yemek masasını Bodrum'a taşıyor!

Tüm dünyada trend haline gelen pop-up konseptiyle, genç ve başarılı şef Pınar İshakoğlu; yemek masasını Bodrum'a taşıyor! İşte detaylar...

07 Ağustos 2017 14:00
Pınar İshakoğlu yemek masasını Bodrum'a taşıyor!
Türkiye’nin ilk sanat oteli olan Casa dell’Arte, sadece bir otel olarak kalmayıp; atölye sanat çalışmaları, sergiler, çocuklar ve yetişkinler için sanat aktiviteleri sunuyor ve genç sanatçı programlarıyla da Türkiye’nin yeteneklerini destekliyor. Casa dell’Arte içinde yer alan ve Sümer dilinde “biz kadınlar” anlamına gelen NINU Restoran’da 2015 yılında başlatılan “Misafir Şef Programı”, bu yıl da yepyeni şeflerle yoluna devam ediyor.

Ninu Restoran; ismiyle dahi, kadın liderliğini, birlikteliğini kutluyor ve kadın şeflere öncelik tanıyarak, farklı lezzetleri sunmaları için mutfağını açıyor. Misafir Şef Programı, her sezon belli dönemlerde yaratıcı şeflerin, yeni deneyimler arayan gezginler ve lezzetin sanatla buluşmasına şahitlik etmek isteyen gurmelerle buluşmasına olanak sağlıyor.

Misafir Şef Programı kapsamında bu yıl 18 Ağustos – 5 Eylül arasında Pınar İshakoğlu ile mutfak yeniden renkleniyor.


Şef Pınar İshakoğlu'nun masasına davetlisiniz!

Pınar İshakoğlu, bu sezon 18 Ağustos – 5 Eylül tarihleri arasında; fine dining’in derin ve cesur tarzını, mezelerin rengarenk sadeliğiyle birleştirecek. Akdeniz Mutfağı'nın dünyaya armağanı olan meze-tapas tabaklarına hakkını vererek, Casa dell’Arte’nin sofistike atmosferine leziz bir boyut ekleyecek.

Rezervasyonunuzu şimdiden yaptırın ve bu lezzet şölenini kaçırmayın.

Rez: 0538 224 08 48 no’lu telefondan Emre Çelik’e ulaşabilirsiniz.

Tarih: 18 Ağustos - 5 Eylül

Kişi başı: 160TL +%10 servis ücreti (2 kadeh şarap dahil)

Pınar İshakoğlu hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz