P.F.Chang’s’in lezzetleri damağınızdan, servis deneyimi aklınızdan silinmeyecek!

P.F.Chang’sChina Bistro, kapıdan girişinizden çıktığınız dakikaya kadar yaşattığı benzersiz deneyimle “Burada olmanızdan dolayı çok mutluyuz ve buraya tekrar gelmeyi istemeniz için elimizden gelen her şeyi yapacağız” felsefesinin hakkını veriyor.

22 Mart 2013 12:08
P.F.Chang’s’in lezzetleri damağınızdan, servis deneyimi aklınızdan silinmeyecek!
Çin mutfağının özgün lezzetlerini Amerikan stiliyle misafirlerine sunan P.F.Chang’s China Bistro, konforlu iç tasarımı, eşsiz kokteylleri, geniş şarap menüsü ve paylaşılabilecek kadar büyük porsiyonlarının yanı sıra içeriye adım attığınız andan itibaren sizi saran hizmet anlayışıyla misafirlerinin gönlünü kazanmayı başardı.

P.F.Chang’s Deneyimi, kapıdan girdiğiniz an başlar…

ABD’de bulunan 5.000’in üzerinde restoranla ilgili tüketici deneyimlerinin ölçüldüğü 2011 Zagat Araştırması’na göre, ‘Amerika’nın En Popüler Tam Hizmet Markası’ olan P.F.Chang’s China Bistro, misafirlerine benzersiz bir deneyim sunuyor. Bu deneyim, misafirlerin karşılanmasından masaya kadar eşlik edilmesine, garsonun yemek seçimine rehberlik etmesinden sunuma kadar ayrıcalıklı bir hizmeti ifade ediyor.

Dünyada hâkim P.F.Chang’s kültürüne özel olarak ‘Limuzin Servis’ (Limo Ride)’ diye tanımlanan bu hizmetle, misafirlerin ihtiyaçlarını öngörerek mükemmel servis sunabilmek amaçlanıyor.

P.F.Chang’s, sunduğu bu ayrıcalıklı hizmetin dışında, P.F.Chang’s kültüründe ‘İdeal Yemek Deneyimi (İYD)’ olarak tanımlanan anlayışıyla, misafirlerine mükemmel bir yemek tecrübesi yaşatmayı hedefliyor. İYD tanımına göre, servis elemanları, menüye olan hâkimiyetlerini kullanarak farklı renk, tat ve aromalarda yemek seçimine yardımcı oluyorlar.

Misafirleri, Fan ve T’sai dengesini yakalayabilecekleri yemekler seçmeye yönlendirerek, İdeal Yemek Deneyimi’ni yaşatmayı hedefliyorlar. Böylece misafirler, noodle, tahıllar ve pirinçten oluşan Fan yemeklerle, proteinler ve sebzeden oluşan T’sai yemekler arasındaki dengeyi yakalayarak ideal bir yemek deneyimi yaşıyorlar.


P.F.Chang’s China Bistro, misafir memnuniyeti odaklı anlayışıyla “Burada olmanızdan dolayı çok mutluyuz ve buraya tekrar gelmeyi istemeniz için elimizden gelen her şeyi yapacağız” felsefesinin hakkını, tam anlamıyla veriyor.

Beğendiğiniz lezzetleri paylaşmaya ne dersiniz?

Yasak Şehrin Gizli Lezzetleri’ni İstanbul’a taşıyan P.F.Chang’s’te her damak tadına uygun bir lezzet bulmak mümkün. Menüde bulunan 80’e yakın seçenek arasında yer alan Çin mutfağına özgü başlangıçlar, çorbalar, salatalar, et yemekleri, deniz mahsulleri, noodlelar vetatlılar, İdeal Yemek Deneyimi’nin vazgeçilmez parçaları.

Üstelik tüm bu tatlar, birlikte keyifli vakit geçirdiğiniz kalabalık grubunuzla paylaşabileceğiniz kadar büyük porsiyonlarda ikram ediliyor. Sipariş ettiğiniz yiyecekler masanın ortasına konuyor. Böylelikle, örneğin 6 kişilik bir grup iki-üç başlangıç ve üç-dört ana yemekle doyabiliyor. Üstelik farklı lezzetleri deneyimlemiş olarak!

P.F.Chang’s’te istemediğiniz hiçbir şeye yer yok!

P.F.Chang’s, vejetaryen, glüten hassasiyeti ve alerjisi olanlara sunduğu yemek seçenekleriyle de dikkat çekiyor.

Yemek ve servis kalitesindeki iddiasını kısa sürede yarattığı müdavim kitlesiyle kanıtlayan P.F.Chang’s, bu deneyimi yaşamak üzere, sizi de Etiler’deki restoranına bekliyor.

Rezervasyon için: (212) 358 60 60
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: P.F.Chang’s

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz