P.F. Chang’s’in Türkiye’deki ikinci restoranı Bulvar 216’nın özel açılış daveti gerçekleşti

P.F. Chang’s’in 22 Ekim geccesi, Ataşehir Bulvar 216’daki yeni restoranının açılışı kapsamında gerçekleştirdiği Özel Açılış Davetine büyük ilgi oldu.

23 Ekim 2015 15:18
P.F. Chang’s’in Türkiye’deki ikinci restoranı Bulvar 216’nın özel açılış daveti gerçekleşti
Katılımcılar, dünya genelinde 20 ülkede, 275 restoranı bulunan ve gerçek Asya lezzetleri sunan P.F. Chang’s’in keyifli atmosferinde lezzetli yemekleri, kaliteli servis eşliğinde tatma fırsatı buldular. Usta perküsyon sanatçılarından oluşan Hands of Sticks grubunun, geleneksel Asya tınılarını çağdaş ritimlerle bir araya getirdikleri sıradışı varil performansları gecceye renk kattı. Gecce boyunca, her detayda Asya esintileri kendini gösterdi.

2012 yılında ilk şubesini Etiler’de açan P.F. Chang’s, Asya mutfağının öne çıkan lezzetleri ve müşterilerin keyifli vakit geçirmeleri için tasarlanan mekânıyla kısa sürede büyük ilgi gördü. Yenilenen menüsünü Bulvar 216’da Asya mutfağı severlerin beğenisine sunan P.F. Chang’s’in Asya kıtasında açılan restoranının 290 kişilik kapasitesi bulunuyor.


“Burada olmanızdan dolayı çok mutluyuz ve tekrar buraya gelmeyi istemeniz için elimizden gelen her şeyi yapacağız.” sloganıyla P.F. Chang’s, İstanbul’un Asya yakasına da Asya mutfağı kültürünü taşımayı hedefliyor.

Çocuklara yönelik gerçekleştirilen aktiviteleri, workshop ve farklı etkinlikleri, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla; özel günler, iş yemekleri, ailelerin çocuklarıyla keyifli vakit geçirmelerini sağlayacakları mekân düzeni de P.F Chang’s’in paylaşım kültürü yaklaşımını ön plana çıkarıyor.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz