PF Chang's 1 Yaşında!

İstanbul’a “merhaba” dediği ilk günden itibaren kendi müdavimlerini yaratan P.F Chang’s, Kasım ayında birinci yaşını kutluyor. Çin Mutfağı’nın baştan çıkaran lezzetleri, sade ve şık dekorasyonu, dost sohbetlerine ev sahipliği yapan renkli barı ve güleryüzlü hizmetiyle P.F Chang’s, ilk yılında benzersiz rekorlara da imza atıyor.

08 Kasım 2013 09:32
PF Chang's 1 Yaşında!
Bundan tam bir yıl önce, kapısındaki heybetli beyaz at heykelleri ve büyülü atmosferiyle hayatımıza giren P.F Chang’s, Çin Mutfağı tutkunlarını benzersiz lezzetleriyle buluşturdu.

O günden bu yana, Asya’ya özgü lezzetler beğeni toplamaya ve rekor kırmaya devam ediyor.

Müdavimlerinin en çok tercih ettiği P.F Chang’s spesiyali olan Dynamite Shrimp, 25.000 porsiyonluk tüketimle, en popüler lezzet olarak geçtiğimiz yıla damgasını vuruyor. Özgün ve gurme bir başlangıç olan Dynamite Shrimp, sıradışı sunumu ve baştan çıkaran lezzetiyle gönülleri fethediyor.


Dynamite Shrimp için kullanılan 3 ton karidesle birlikte, toplam 13 ton karidesin tüketildiği P.F Chang’s’in en sevilen diğer lezzetleri arasında ise; Mongolian Beef, Sweet & Sour Chicken, Chang’s Chicken Lettuce Wraps, Lo Mein Noodle, Wok Charred Beef ve VIP Duck yer alıyor. Bu spesiyallere tat veren sosların büyük bir kısmının yapımında kullanılan beyaz sirkenin yıllık tüketimi ise 12 tona yaklaşıyor. Yemek sonrası, minik kurabiyenin içerisinde saklı geleceğini öğrenmek isteyenler için bir yılda 63.000 fal kurabiyesi açılıyor.

Heybetli beyaz atları, rekor kıran karidesleri ve gelecekten haber veren fal kurabiyeleriyle P.F Chang’s misafirlerine, tam bir yıldır “Burada olmanızdan dolayı çok mutluyuz ve tekrar buraya gelmeyi istemeniz için elimizden gelen her şeyi yapacağız”ilkesiyle hizmet vermeye devam ediyor.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: P.F Chang’s

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz