Pazartesi sendromuna çözüm La Mia Luce'de

La Mia Luce, hepimizin sendrom sorununa bir çözüm önerisi getiriyor: Prosciutto. Daha mutlu Pazartesiler için leziz Carpaccio'yu denemenizi tavsiye ederiz..

01 Aralık 2014 14:02
Pazartesi sendromuna çözüm La Mia Luce'de
Yenilenen La Mia Luce Haziran, 2012’de kapılarını misafirlerine araladı. 12:00-23:00 arası servis veren La Mia Luce, öğle saatlerinde yakın iş çevresini ve bayanları sık sık ağırlarken, baby shower gibi organizasyonlara da imza atıyor. Akşam üzeri yerini iş toplantılarına bırakıyor. Akşam yemeklerinde ise aile buluşmalarına, couple yemeklerine, yabancı misafirlere ve business yemeklerine ev sahipliği yapıyor..

Havaların soğumasıyla birlikte 50 kişilik kış bahçesini de misafirlerin beğenisine sunmuşlar. İç ve dış toplam 110 kişi kapasiteli salonu; siyah koltuklarına eşlik eden kolalı beyaz masa örtüleriyle fine-dinning conseptini tam olarak yansıtıyor.

Oluşturduğu işletme standartlarıyla misafirlerine en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen mekanı yemek planlarınıza eklemeyi unutmayın..

Pazartesi sendromunun çözümü La Mia Luce mutfağından geliyor;

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: La Mia Luce , Carpaccio

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz