Paysage'de Ferhat Göçer rüzgarı!

İstanbul’un gecce hayatı denilince akla gelen tek yer “Kalamış’ın incisi Paysage Restaurant” her bir köşesinde farklı tatlarla karşılaşacağınız lezzet durakları ve dillere destan gecce hayatıyla açıldığı günden beri eğlencenin vazgeçilmez adresi oldu.

28 Mart 2016 11:09
Paysage'de Ferhat Göçer rüzgarı!
Bu cumartesi ise yoğun istek üzerine , müzikteki kendine özgü hareketi, hasreti ve ihtirasıyla güçlü yorumcu Ferhat Göçer sahne aldı.

Ferhat Göçer konukların ilgi odağı olmayı başararak, her zamanki gibi muhteşem bir performansla misafirlerine yeri doldurulmayacak anlar yaşattı.

Saat on ikiyi geçince bu günü 27 Mart Dünya Tiyatrolar günü olduğunu belirterek -“tiyatroya sahip çıkmalıyız, tiyatro sanat dünyamızın en saygın kollarından biridir diyerek herkesten bugün tiyatroya gitmesinin sözünü aldı.” Ünlü sanatçı’nın hayranları sıcak ve samimi alkışlar salladığı Kalamış Paysage Restaurant’ta ki eğlenceyi bırakmayarak geccenin geç saatlere kadar eğlendi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Paysage , Ferhat Göçer

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz