Paysage sahnesinde Coşkun Sabah!

Kalamış’ı kucaklayan manzarası ile Yat Limanının en popüler mekanı Kalamış Paysage Restaurant, Cuma geccelerine renk katmaya devam ediyor.

11 Nisan 2016 10:55
Paysage sahnesinde Coşkun Sabah!
Yıllar geçse de hafızalardan silinmeyen, pek çok kişinin diline dolanan ve dinlemesine doyum olmayan eserleriyle en çok dikkat çeken ünlü besteci Coşkun Sabah Kalamış Paysage Restaurant konuklarına her programında olduğu gibi yine romatizm dolu anlar yaşattı.

Geccede repertuarının dışında coşkulu güncel şarkılarla da eşlik ettiği orkestrasıyla sevenlerinin karşısında heyecanını saklayamadı.

Canlı Performansıyla yaklaşık 3saat sahnede kalan sanatçı yabancı ağırlıklı konuklarına seslenirken; “Müzik herkesi birleştiren evrensel bir dil, Türk Müziğinin mistik ve zengin oluşu keşfedilmemiş olan kültürümüzle araç olarak yansıtmayı borç bilerek biz sanatçılar müzikseverlere unutturmamalıyız….” diyerek en az 40 yıllık sanat hayatındaki vazgeçilmez eserlerini sevenleriyle paylaştı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Paysage , Coşkun Sabah

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz