Park Fora'dan özel tatlar

Boğaz'da ki lezzet; "Park Fora"

23 Şubat 2015 11:55
Park Fora'dan özel tatlar
Boğaz'ın popüler mekanlarından Park Fora, denize sıfır konumu ile popilitesini sürdürmeye devam ediyor. Denize ve balığa dair tüm lezzetleri tam da olması gereken yerde sizler ile boğazda paylaşmasının yanı sıra, yeşilin tonlarından denizin mavisine uzanan lezzet yolculuğu 40 yıllık deneyimle boğaz ve balık kelimelerini lezzete dönüştürmeye devam ediyor...

İstanbul'u Levrek Marine ile İlk tanışıtan ve ilk günden bugüne kadar değişik ve yeni tatlar ile ismini her yerde başarı ile duyuran Park Fora'da her damak tadına ve her göz zevkine uygun mönüler sizleri bekliyor.

Eğer siz de "ilker özeldir" diyenlerdenseniz ve hala Park Fora'nın leziz tatlarını denemediyseniz, daha fazla zaman kaybetmeden ayaklarınız Ortaköy, Muallim Naci Caddesi'nde bulunan Park Fora'ya gitsin deriz! Panoramik boğaz manzarası eşliğinde balığın her halini tadarken kimi zaman bizden, kimi zaman dünya mutfaklarından farklı lezzetleri yaşayacaksınız.


Park Fora'nın en çok tercih edilen yemeklerinden ve ustalık tecrübesi taşıyan tarifi ile en güzel ve en kıvamında Levrek Marine sizleri bekliyor...

Levrek Marine;


PARK FORA ile ilgili detaylı bilgi ve iletişim için tıklayınız...
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Park Fora , Kuruçeşme

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz