Park Fora terasını açtı!

İstanbul'da bir efsane olan Park Fora yaz döneminde misafirlerini terasında ağırlıyor..

20 Mayıs 2014 16:00
Park Fora terasını açtı!
İşletmeciliğini Ali Rıza Yılmaz ve İlhan Çulha’nın yaptığı Park Fora, İstanbul / Kuruçeşme’de, Cemil Topuzlu Parkı içerisinde, mavi ve yeşilin birleştiği noktada, muhteşem boğaz manzarası ile 1996 yılından bu yana deniz ürünleri restoranı olarak hizmet veriyor.

Balık halinde, her sabah gün doğmadan yapılan balık mezadında, Karadeniz , Ege , Marmara ve Saroz Körfezinin en seçkin balıkları ve deniz ürünleri, şefleri tarafından sizler için seçiliyor, taze ve günlük olarak restaurantta, mostrada damak zevkinize sunuluyor.


Park Fora’nın menüsünde, taze balığın yanı sıra balık ve deniz ürünleri ile hazırlanmış dünya ve Türk Mutfağı'nın en güzel örneklerinden, sıcak ve soğuk mezeleri tatma şansını bulabiliyorsunuz.

Soğuk mezelerinden bazıları: Lakerda, Levrek Marine, Somon Marine, Rokfor Peyniri Salatası, Uskumru Çirozu, Çerkez Balığı, Fora Karides, mevsimine göre kabuklu deniz mahsulleri…
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Restoran , Park Fora

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz