Papyon.com'dan çok özel ayrıcalıklar!

2013’te abonelerine yepyeni sürprizler sunmaya hazırlanan Vodafone Red, ilk büyük işbirliğini Papyon.com ile hayata geçiriyor. Üyelerine dışarıda yemeğe ve içmeye dair her türlü bilgiyi, yorumu ve kolayca rezervasyon yapabilme olanağını sunacak olan Yemeksepeti’nin yeni projesi Papyon.com, Vodafone Red’lilere onlarca seçkin restoranda yüzde 25 indirim, doğum günlerinde ve özel günlerde sürprizler sunuyor.

24 Ocak 2013 08:00
Papyon.com'dan çok özel ayrıcalıklar!
18 Ocak 2013, İstanbul – Üyelerine birbirinden farklı ve şık restoranlara dair her türlü bilgiyi erişilebilir kılarak kolayca rezervasyon yapma imkanı sunacak olan Yemeksepeti’nin yeni projesi Papyon.com, Vodafone’un özel müşterilerine ayrıcalıklar sunan markası Vodafone Red işbirliğiyle hayata geçti. Papyon.com, Vodafone Red üyelerine birbirinden şık ve ünlü 50’den fazla restoranda yüzde 25’e varan indirimler ve çeşitli ayrıcalıklar sunuyor.

Vodafone Red üyelerini 50’den fazla restoranda %25’e varan indirimler bekliyor!

Vodafone’un özel müşterilerine hayatın her anında ayrıcalıklı olduklarını hissettirmek üzere iki yıl önce hayata geçirdiği Vodafone Red, 2013’e yeni işbirlikleri ve yepyeni sürprizlerle girdi. Vodafone Red, yeni dönemdeki sürprizlerinin ilkini Yemeksepeti’nin yeni projesi Papyon.com işbirliğiyle duyurdu. İşbirliğiyle, Vodafone Red üyelerine İstanbul, Ankara ve İzmir’de 50’den fazla seçkin ve şık restoranda yüzde 25’e varan indirimler, doğum günlerinde ve özel günlerde sürprizler sunuluyor. İşbirliği kapsamında yer alan restoranlar arasında Chilai, Liman, Mirror, Hardal, Taps, Quick China, Özgür Şef gibi farklı damak tatlarına hitap eden şık ve popüler mekanlar yer alıyor.

Papyon.com, dışarıda yemek rezervasyonunu bir tık’la kolaylaştırıyor!

Yemeksepeti’nin yeni hizmeti Papyon.com, İstanbul’da 500, Ankara ve İzmir’de 50’şer, Antalya’da 30, Bodrum’da 20 anlaşmalı restoranla faaliyete geçti. Dışarıda yemeğe ve içmeye dair her şeyi bünyesinde barındıran Papyon.com, mutfağından, bölgesine, etkinliğine, kullanıcının bütçesine, arkadaşlarına ve hatta ruh haline göre hangi mekana gideceği konusunda gerekli tüm bilgileri tek bir adreste sunuyor ve rezervasyon imkanı sağlıyor. Kullanıcılar kararlarını diğer üyelerin restoran için verdiği puanlara, yaptığı yorumlara veya uzmanların favori restoranlarına bakarak verebiliyor. Sitede Red üyeleri için restoran önerileri de bulunuyor.

Kullanıcılar dilediği restorana kolayca rezervasyon yaptırabilirken, dilerse arkadaşlarını e-posta yoluyla davet edebiliyor. Papyon.com’da ünlü gurme Mehmet Yaşin de yemek ve restoran önerilerini kullanıcılarla paylaşıyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: papyon.com , Chilai , Hardal ,

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz