Palmarina Bodrum'un kalbinde bir cennet köşesi: Palmalife Marina Hotel

Mega yat bağlama kapasitesi, dünyaca ünlü markaları ve yeme içme alanlarıyla dünyanın en iyi marinaları arasında gösterilen Palmarina Bodrum’da bulunan Palmalife Marina Hotel’de marinanın dinamik ve eğlence dolu dünyasına sadece bir kaç adım uzaklıkta; deniz, güneş, bembeyaz kumlar ve kendisine özel masmavi koyundaki plajıyla gözlerden uzak ve huzurlu bir ortamda ev konforu deneyimleme imkanı sunuluyor.

15 Temmuz 2014 10:38
Palmarina Bodrum'un kalbinde bir cennet köşesi: Palmalife Marina Hotel
Ev konforunda konaklama


Her birinin verandası masmavi deniz ve beyaz kumlardan oluşan özel koya açılan suitlere sahip bu otelde, 2+1 ve 1+1 alanlar sürgülü kapıları açıldığında arzu edilir ise tek bir alana da dönüştürülebiliyor. Kapınızın önünden özel plajınıza ulaşabildiğiniz, ev konforunun sağlandığı bu özel ve seçkin ortamda dünyaca ünlü mağaza ve restaurantların eğlence dolu yaşamına, Palmarina Bodrum’a sadece bir iki adım ötede bulunuyorsunuz.

Palmarina Bodrum Spa & Fitness


Palmarina Bodrum içerisinde, Palmalife Marina Hotel’in yanında yer alan Palmarina Bodrum Spa & Fitness; ortamı ve programlarıyla rahatlatıcı ve sağlıklı yaşam reçeteleri sunuyor. Yenileyici bakımlar, spa uygulamaları, Yaşasın Hayat Enstitüsü tarafından kişiye özel hazırlanan özel detoks programları, geleneksel Türk Hamamı, sauna, buhar odaları, masaj ve bakımlar gibi uygulamalar, ayrıca kişisel eğitmen eşliğinde gerçekleştirilebilecek fitness salonu hizmetleri arzu edilirse günlük veya Spa & Fitness üyeliği kapsamında planlanabiliyor. Ayrıca Palmarina Bodrum’da bağlı teknelere de masaj ve bakım servisleri sunulabiliyor.

Palmarina Bodrum’a helikopter pisti


Dünyadaki pek çok emsalinden farklı olarak, ‘kamusal kullanım potansiyellerinin arttırılması’ gözetilerek tasarlanan Palmarina Bodrum; yaz döneminde her gün farklı sosyo-kültürel geçmişe sahip binlerce kişi tarafından ziyaretçi akınına uğruyor. Ziyaretçilerin tüm gün vakit geçirebilecekleri, her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir sosyal yaşam alanı; 5-12 arasındaki çocuklara yönelik içerisinde hayvanat bahçesi, 7 boyutlu sinema, büyük bir aquapark’ın da bulunduğu kapsamlı eğlence parkı Kids Paradise ve 105 mağazalık dünya markalarından oluşan bir açık AVM’si bulunuyor. Bölgedeki ziyaretçi trafiğini arttırabilmek için dünyanın yeni çekim merkezlerinden biri haline gelen Palmarina Bodrum’a yurt içi ve yurtdışından ulaşımı kolaylaştırabilmek amacıyla yeni bir helikopter pisti de yapıldı. Yerli ve yabancı turistlerin çekim merkezi olmaya devam eden Palmarina Bodrum’a ile ulaşım ve transfer olanaklarının çeşitlendirilmesi ile bölge daha da hareketleniyor. Dileyen misafirler Palavia’nın helikopter transfer tarifelerinden de yararlanabiliyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz