Palmarina Bodrum’da bu hafta...

Dünyanın en iyi marinaları arasında yer alan Palmarina Bodrum, misafirlerine her hafta sanat ve eğlence dolu etkinlikler sunuyor. Marinada bu hafta; İstanbul School of Samba’dan dans şov, The Dream Engine’den görsel şov ve Meya Orkestrası konseri düzenlenecek

21 Temmuz 2017 10:48
Palmarina Bodrum’da bu hafta...
Bodrum Yalıkavak’ta bulunan Palmarina Bodrum her hafta birbirinden keyifli etkinliklerle misafirlerini ağırlıyor. Dünyanın en iyi marinalarından biri olan Palmarina Bodrum’da bu hafta (24-30 Temmuz); ISS Samba Şov (İstanbul School of Samba), ışık oyunları ve müzik eşliğinde The Dream Engine gösterisi ve Meya Orkestrası konseri düzenlenecek.
Palmarina Bodrum’da Samba Ateşi yanacak.
Mehmet Urunlu tarafından 2015 yılında kurulan ve 20 dansçıdan oluşan ISS (İstanbul School of Samba) grubu, Palmarina Bodrum’da performans sergileyecek. Avrupa’nın en büyük samba festivali 26. Internationales Sambafestival Coburg’da Türkiye’yi temsil eden grup, yeni repertuvarıyla 25 Temmuz Salı günü Palmarina Bodrum misafirlerine izlemeye doyulmaz bir dans gösterisi sunacak.
The Dream Engine’den rüya gibi görsel şov
Dünyanın en büyük stadyumlarında maç öncesi gösteriler sunan, Cirque du Soleil performansları bulunan, İngiltere, Japonya, İspanya gibi pek çok ülke gezmiş ‘The Dream Engine’ Palmarina Bodrum’da izlemeye doyulmaz bir şov sunacak. Müziği, ışığı ve teknolojiyi şiirsel dans figürleriyle birleştiren ‘The Dram Engine’ performansında sanatçı adeta havada ışıkla birlikte süzülerek şiirsel bir anlatımla izleyenleri büyüleyecek. Şov 29-30 Temmuz tarihlerinde Palmarina Bodrum’da sunulacak.
Meya Orkestrası’yla en seçkin eserler
Murat Engin şefliğinde Meya Orkestrası 27 Temmuz Perşembe günü Palmarina Bodrum’da sahnede olacak. Zengin orkestrasıyla Meya, Türk ve dünya eserlerinden en seçkin eserleri seslendirecek.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz