Palmarina Bodrum, CNR Avrasya Boat Show’da

Palmarina Bodrum Standı’nda açılış kokteyli yapıldı.

16 Şubat 2015 14:05
Palmarina Bodrum, CNR Avrasya Boat Show’da
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan tarafından Cuma günü resmi açılışı gerçekleştirilen, bu yıl 8.'si düzenlenen, dünyanın karada yapılan en büyük ikinci yat ve tekne fuarı olan CNR Avrasya Boatshow’a katılan marinalar arasında bulunan Palmarina Bodrum standında 14 Şubat Cumartesi akşamı gerçekleşen açılış kokteylinde, Palmali Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mubariz Mansimov, aralarında Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un da bulunduğu değerli misafirlerini ağırladı.


Bölgenin ve denizcilik dünyasının yükselen değeri Palmarina Bodrum, bu yıl 14-22 Şubat 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilen sektörün bölgedeki en büyük etkinliği olan CNR Avrasya Boat Show’da, HALL 3’te yerini alarak; denizcilik, yat ve tekne tutkunlarına yönelik hazırladığı fuara özel fısatlarını paylaşıyor.


Denizciliği ülkemizde yaygınlaştırma hedefi ile Londra, Monako, Moskova’daki tekne fuarlarına, Orlando’daki Rolls Royce-Phantom 90. yıl etkinliği gibi uluslararası platformlara katılarak, geliştirdiği bağlantılarla ülkemiz denizlerine olan uluslararası trafik artışına katkı sağlayan Palmarina Bodrum; denizcilik sporlarına olan desteğini 2015 yılında da sürdürecek.


Denizcilik sporları yarışmaları sponsorluklarıyla 2015’te de sektördeki öncü rolünü sürdürmeyi hedefleyen Palmarina Bodrum; bölgede gerçekleştirmiş olduğu yatırımları ile bölge ekonomisine canlılık kazandırmaya, dört mevsim boyunca misafir ettiği tekne ve yatların tüm ihtiyaçlarını uluslararası standartlarda, güvenle karşılamaya devam edecek. Palmarina Bodrum; Türkiye’de sadece kendisinin sahip olduğu çok özel sertifikalara sahip bulunuyor.

710 tekne bağlama kapasitesi, yatçılık acenteleri ve sigorta hizmetleri, dünyaca tanınan markalardan oluşan 109 mağazalık açık hava alışveriş merkezi, Cipriani, Nobu, Billionaire gibi dünyaca ünlü restaurant ve gece kulüpleri, kafeler, çocuklara yönelik oyun ve eğlence kompleksi Kids Paradise, Palmalife Marina Hotel, Palmarina Boutique Hotel gibi konaklama alternatifleri, kişiye özel seçenekler sunan Palmarina Bodrum Spa & Fitness merkezi hizmetleri ile uluslararası standartların üzerinde sunduğu sosyal ortamı ile dünyanın sayılı marinaları arasında yer alıyor.

CNR Avrasya Boat Show süresince Palmarina Bodrum’un HALL 3 ’te yer alan standını ziyaret ederek, yıllık kontrat yapacak tekne sahipleri; 15 Nisan 2015 tarihine kadar rezervasyonlarını tamamladıkları takdirde, %30’a varan indirim imkanına sahip olacaklar.


PALMARINA BODRUM ile ilgili detaylı bilgi ve iletişim için tıklayınız...
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz