PALMALIFE BODRUM RESORT & SPA Türkiye’nin En Başarılı Sağlık Turizmi İşletmesi Seçildi!

Burgan Bank’ın Capital ve Ekonomist Dergileri işbirliği ile düzenlediği ve bu sene dördüncüsü gerçekleştirilen Türkiye’nin En Başarılı Turizm Yatırımları Araştırması’nda “Türkiye’nin En Başarılı Sağlık Turizmi (SPA) İşletmesi Ödülü”nü bu sene Palmalife Bodrum Resort & Spa aldı.

30 Ağustos 2013 12:02
PALMALIFE BODRUM RESORT & SPA Türkiye’nin En Başarılı Sağlık Turizmi  İşletmesi Seçildi!
1998'den bu yana Türkiye'de birçok alanda faaliyet gösteren Palmali Şirketler Grubu'nun üyesi Palmalife Bodrum Resort & Spa; Wellness & Spa Merkezi, 250 metre uzunluğundaki özel beyaz kum plajı, restoranları, deniz, havuz ve bahçe manzaralı odaları ile konuklarını kendine hayran bırakırken, özellikle sağlıklı bir tatil için sizlere benzersiz imkanlar sunuyor.

Bu yıl dördüncü kez düzenlenen Türkiye’nin “En Başarılı Turizm Yatırımları” araştırmasında en başarılı turizm yatırımının yanı sıra 13 farklı kategoride öne çıkan başarılı yatırımlar belirlendi. Büyük jüride turizm, finans ve medya sektörünün önde gelen isimleri ile önemli akademisyenlerin yer aldığı araştırma sonuçlarına göre, Palmalife Bodrum Resort & Spa, Türkiye’nin “En Başarılı Sağlık Turizmi (SPA) İşletmesi” ödülünü almaya hak kazandı. Ödüller 26 Eylül Perşembe akşamı Esma Sultan Yalısı’nda görkemli bir törenle sahiplerine teslim edilecek.


Prof. Dr. Osman Müftüoğlu yönetimindeki Yaşasın Hayat! Enstitüsü, “Kendinizi şımartın, hafifleyin, gençleşin” sloganı ile misafirlerine dünyanın en güzel kıyı kasabalarından biri olan Bodrum'da yeni ve farklı bir yaşam merkezi sunuyor. Yaşasın Hayat! Enstitüsü Bodrum, konuklarına kişiye özel detoks programlarından vücudu forma sokan ve her yerde uygulanabilen aktivite programlarına, cilt bakımı programlarından cilt gençleştirme ve cilt sorunlarını giderme yöntemlerine kadar pek çok hizmet sunuyor. SPA kavramının dünyaca ünlü adresi olan ESPA SPA’da yer alan her bakım size, kişiselleştirilmiş bakım deneyiminin ve lüksün en üst noktasını yaşatıyor. Bakımlarda kullanılan özel ESPA ürünleri, içerdiği doğal maddelerin kalitesine, saflığına ve uyumuna göre kategorize edilerek uygulanıyor. Palmalife Bodrum Resort & Spa’nın egzotik Bali Masajı ve özel ihtiyaçlarınıza göre özenle seçilen esans yağlarının karışımı kullanılarak yapılan Aromaterapi Masajı mutlaka denenmesi gereken masajlar arasında yer alıyor. Virtüöz olarak bilinen ve kendi el ve ayak bakımı tekniğini geliştiren Bastien Gonzalez’in kendinizi şımartmanıza imkan veren bakımları ile medipedikür hizmeti Palmalife’ın benzersiz atmosferinde sizlerle buluşuyor. Cildi temizleyen canlandırıcı kese işlemi ile başlayan geleneksel lüks hamam deneyimi ise, tüm vücuda yapılan köpük masajı ile başlıyor ve sizi şımartan nemlendirici seansı ile saç yıkama ve bakımı ile sona eriyor.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: PALMALIFE BODRUM

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz