Özcan Deniz, Günay'ı salladı!

Eğlence sektöründe Türkiye’nin en prestijli markası Günay Restaurant’ta önceki gecce bir kere daha Özcan Deniz fırtınası esti.

04 Mayıs 2014 23:30
Özcan Deniz, Günay'ı salladı!
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Büyük rağbet gören canlı müzik mekanları ve lezzet kurumlarıyla sektörde lider olan BVS Group’a ait Günay coşku dolu bir gece daha yaşadı.

Günay’ın sahnesinde Özcan Deniz’den önce Sibel Mirkelam vardı. Pop’tan arabeske, cazdan Türk Müziği’ne kadar her müzik türünde şarkı söyleyen ayrıca kendi bestelerini de seslendiren Sibel Mirkelam, eğlence dolu sahne programıyla bir kere daha büyük beğeni kazandı.

Sesi ve yorumuyla kulaklara, güzelliğiyle de gözlere hitap eden Sibel Mirkelam, sahnede hem yıllar öncesine gidip nostalji yaptı hem de günümüzden sevilen şarkıları seslendirdi.

Günay’da Özcan Deniz ile Sibel Mirkelam’lı geceye ilgi büyüktü. konuklar arasında, Yüksel Mermer, Nurhan Çıtak, Süleyman Çetinsaya, Mustafa Süzer, Seray Sever gibi seçkin isimler de vardı.

Yoğun alkış altında sahneye çıkan Özcan Deniz ilk olarak ‘Böyle Olmuyor’ isimli şarkısını söyledi. Şarkı bitiminde hayranlarına “Hoş geldiniz” dedikten sonra şöyle konuştu:

“Bu gece hem dertleneceksiniz hem eğleneceksiniz. Sizlerle tam 20 yıldır birlikteyiz. Ne şarkılar, ne diziler, ne şarkılar paylaştık. Bu 20 yıl benim için çok güzel geçti. Bu yolculuktan sizde memnun kaldınız mı?”

19 MAYIS DOĞUM GÜNÜM!

Sanatçı bu konuşmadan sonra ‘Aşk Zorun Ne Benimle’, ‘İllallah Aşktan’, ‘Beni Affet’, ‘Yapmak Lazım’, ‘Sana Dön Desem’ isimli sevilen parçalarını peş peşe okudu.

Şarkı arasında, masasına pasta götürülen bir konuğun doğum gününü kutlayan sanatçı şöyle konuştu:

“16 gün sonra da benim doğum günüm. 19 Mayıs’a az kaldı. Ben bayram çocuğuyum. Beni doğuran annem de burada. Bugün de onun doğum günü. İyi ki doğdun anne”

Aile fertleriyle sahneye yakın bir masada oturan Kadriye Hanım el sallayarak sahnedeki oğluna ve dinleyicilerin alkışlarına teşekkür etti. Özcan Deniz ise sözlerini şöyle sürdürdü:

MASASINA GİDİP ANNESİNE SARILDI

“Anam benim, 1.50 boyuyla 6 çocuk doğurdu; 5 damat, 7 torun sahibi oldu. Allah seni başımızdan eksik etmesin.”

Oğlunun bu sözlerine duygulanan Kadriye Hanım’ın gözlerini peçeteyle sildiği görüldü.

Ve Özcan Deniz sahneden annesine sordu:

“Anneciğim bir isteğin, arzun var mı söyleyeyim?”
Kadriye Hanım’ın isteği olan Neşet Ertaş’ın unutulmaz bestesi ‘Ahirim Sensin’i söyledi. Parçanın son bölümünü annesinin yanına gidip okuyan ünlü sanatçı, şarkı bitiminde annesine sarılarak uzun uzun kucaklaştı.

20 yıllık sanat hayatı boyunca çok sayıda sevilen besteye imza atan Özcan Deniz çoğu şarkısını Günay’ı dolduran yaklaşık 500 konuk ile birlikte seslendirdi. Kendi şarkılarının yanı sıra, dillerden düşmeyen arabesk, fantezi eserler ve türküleri de yorumladı.

Yaklaşık 3 saat boyunca sahnede şarkı söyleyen Özcan Deniz, büyük sevgi gösterileri ve alkışlar arasında sahneden ayrıldı.

Özcan Deniz istek üzerine 31 Mayıs Cumartesi akşamı Günay Restaurant’ta bir kez daha program yapacak.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Özcan Deniz , Günay

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz