Özcan Deniz Günay'da kadınlara gül dağıttı!

Eğlence sektöründe Türkiye’nin bir numaralı markası Günay Restaurant’ta önceki gecce Özcan Deniz fırtınası esti.

09 Mart 2014 16:48
Özcan Deniz Günay'da kadınlara gül dağıttı!
Eğlence ve lezzet sektörüne ardı ardına yaptığı yatırımlarla dikkat çeken BVS Group’a ait Günay sahnesinde Özcan Deniz’den önce Sibel Mirkelam vardı. Pop’tan arabeske, cazdan Türk Müziği’ne kadar çeşitli müzik türlerinde şarkı söyleyerek özel bir hayran kitlesi oluşturan Sibel Mirkelam, iddialı sahne programıyla yine büyük beğeni kazandı.


Sesi ve yorumuyla kulaklara, güzelliğiyle de gözlere hitap eden Sibel Mirkelam, hem nostalji yapıp iz bırakan şarkıları okudu, hem de günümüzden sevilen şarkıları seslendirdi.

BAYANLARA GÜL VERDİ

Günay’da Özcan Deniz ile Sibel Mirkelam’lı geceye ilgi büyüktü. Seçkin konuklar arasında Nur Yerlitaş, Derya Ayaydın, Burak Yakın, Ozan Çelik, Asuman Ayan, Nurhan Çıtak, Aslı ve Bora Pehlivanlar, Sevim Saral, Çetin Akay ile kızı Sinem Akay, gibi cemiyetin tanınmış isimleri de vardı.


Adeta bir alkış sağanağı altında sahneye çıkan Özcan Deniz’in elinde, içi kırmızı güllerle dolu bir sepet vardı. Sepetteki gülleri tek tek, masalardaki bayanlara veren Özcan Deniz “Hoşgeldiniz” dedikten sonra şunları söyledi:

“Bu akşam Günay sahnesinde emrinize amadeyiz; sizin şarkılarınızı söyleyeceğiz. Şimdi, erkeklere ‘gider’ yapan şarkılardan ilki geliyor. Bir erkeğin burnunu nasıl sürtüldüğünü ve kadının bundan nasıl keyif aldığını anlatan şarkı…”

Özcan Deniz ardından ‘Böyle Olmuyor’ şarkısını söyledi.

KADINLAR OLMASA DERBEDER OLURUZ!

Sanatçı programında kendi şarkılarının yanı sıra, dillerden düşmeyen arabesk, fantezi eserler ve türküleri de yorumladı.

Şarkı aralarında hayranlarıyla sık sık sohbet eden sanatçı ilerleyen dakikalarda çok ilgi çeken şu konuşmayı yaptı:


“Benim bir tezim var kadınlarla ilgili. Bence yeryüzünden erkekler silinse yok olsa, kadınlar yine hiç değişmez. Bana göre hepiniz böylesiniz. Hiç biriniz o çantalardan, ayakkabılardan, elbiselerden, manikür, pedikürlerden vazgeçmezsiniz. Ama yeryüzünden bütün kadınlar silinse biz erkekler derbeder oluruz. bu işin özü budur.”

Yaklaşık 3 saat boyunca sahnede şarkı söyleyen Özcan Deniz, büyük sevgi gösterileri ve alkışlar arasında sahneden ayrıldı. Ancak Günay’da alkışlar durmayınca, yeniden sahneye çıkarak 5 şarkı daha söyledi.


Özcan Deniz gösterilen büyük ilgi nedeniyle 29 Mart Cumartesi akşamı bir kez daha Günay Restaurant sahnesinde program yapacak.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Günay , Özcan Deniz , Sibel Mirkelam

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz