Özcan Deniz Günay sahnesinde evlenme teklifi!

Eğlence hayatının en seçkin mekanı Günay Restaurant’ta önceki gecce bir kez daha Özcan Deniz ve Sibel Mirkelam fırtınası esti.

13 Nisan 2014 16:03
Özcan Deniz Günay sahnesinde evlenme teklifi!
İstanbul’un en seçkin canlı müzik mekanlarının ve en çok tercih edilen lezzet kuruluşlarının sahibi BVS Group’a ait Günay Restaurant yine müzik ve eğlence dolu bir gecceye ev sahipliği yaptı.

Yaklaşık 500 konuğun ağırlandığı Günay’ın sahnesinde Özcan Deniz’den önce Sibel Mirkelam program yaptı. Güzel sesi ve etkili yorumunun yanı sıra hanımefendi kişiliği ve güzelliğiyle de takdir gören Sibel Mirkelam güçlü repertuarıyla yine büyük ilgi topladı. Türk Sanat Müziği’nden, popüler müziğe, cazdan arabeske kadar oldukça geniş bir yelpazede ve çeşitli dillerde şarkı söyleyen genç sanatçı iki saat süreyle program yaptı.


“ORHAN AĞABEY GELMEYECEK Mİ?”

Hem, geçmişte çok sevilip herkesin yaşamında hatırası olan şarkıları seslendiren Sibel Mirkelam hem de bugüne ait çok sevilen eserleri yorumladı. Salondaki konuklar, güzel sanatçının şarkılarına zaman zaman eşlik etmekten de geri kalmadılar.Günay’da Özcan Deniz ile Sibel Mirkelam’lı gecceye çok büyük ilgi vardı. Seçkin konuklar arasında, Semra Özal, Uğur Batur, Aslı ve Bora Pehlivanlar, Cem Kalyoncu, Sevim Emre, Sinem Ceceli, Burçin Birben gibi cemiyetin tanınmış isimleri de bulunuyordu.

Adeta bir alkış sağanağı altında sahneye çıkan Özcan Deniz ilk olarak ‘Böyle Olmuyor’ isimli bestesini seslendirdi. Ardından, ‘Aşk Zorun Ne Benle?’ ve ‘İlllah Aşktan’ isimli şarkılarını söyledi.

Ünlü sanatçı, tüm konuklarına “Hoşgeldiniz” dedikten sonra Günay’da Almanya’dan gelen konuklarını ağırlayan Emre’ye “Orhan Ağabey gelmeyecek mi?” diye sordu. Sevim Emre eşinin soğuk algınlığından dolayı evde istirahat ettiğini söyledi.

Sanatçı programında kendi şarkılarının yanı sıra, dillerden düşmeyen arabesk, fantezi eserler ve türküleri de yorumladı.
Şarkı aralarında, doğum gününü kutlayan hayranlarını da tebrik etti.

BÖYLESİ İLK KEZ OLUYOR:
“ERKEK ARKADAŞIMA EVLENME TEKLİF EDECEĞİM”

Özcan Deniz tam yeni bir şarkıya başlayacağı sırada genç bir hanım aniden sahneye fırladı ve “İzin verirseniz erkek arkadaşıma evlenme teklif etmek istiyorum” dedi.

Şimdiye kadar erkeklerin, sahnede sevgililerine evlenme teklif etmelerine alışmıştık ama böylesi ilk kez oluyordu. İlk kez bir bayan, hayranı olduğu şarkıcının sahnesine çıkıp, sevdiği erkeğe orada evlenme teklif etmek istediğini söylüyordu.

Özcan Deniz herkesin şaşkın bakışları arasında sahneye gelen Çiğdem isimli genç kıza tebessüm ederek “Peki çağırın arkadaşınızı” dedi.

Genç kız, “Hakan lütfen buraya gelir misin?” diyerek erkek arkadaşını sahneye çağırdı ve Özcan Deniz’in yanında, “Sevgilim seni çok seviyorum, benimle evlenir misin?” diye sordu. Delikanlı ise bu isteğe, “Evet, memnuniyetle” diye cevap verince Günay’da alkış koptu.

Genç çifti kutlayan Özcan Deniz programına kaldığı yerden devam etti.

Yaklaşık 3 saat boyunca sahnede şarkı söyleyen Özcan Deniz, büyük sevgi gösterileri ve alkışlar arasında sahneden ayrıldı.

Özcan Deniz gösterilen büyük ilgi nedeniyle 5 Mayıs Cumartesi gecesi Sibel Mirkelam ile birlikte bir kez daha Günay sahnesinde program yapacak.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

(1 Yorum Yapıldı)

Misafir(Azade) Ozcan Deniz menim en cox sevdiyim insandi seni 1insan olaraq coooox sevirem l.en boyuk arzumda seninle goruwub sohbet etmekdi.yazdigimi oxusaydon coooooox sevinerdim coooox💜💋💋💋💋

27.04.2014 02:46:52
Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz