Özcan Deniz Günay Sahnesi'nde!

Özcan Deniz 2 yıl aradan sonra bu cumartesi Günay'da sahnelere dönüyor..

30 Ocak 2014 10:37
Özcan Deniz Günay Sahnesi'nde!
‘Su ve Ateş’ filmiyle sinemada yeni bir başarıya imza atan Özcan Deniz 2 yıl aradan sonra İstanbul’da sahnelere dönüyor. Ünlü sanatçı 1 Şubat Cumartesi akşamı Günay Restaurant sahnesinde sevenleriyle buluşacak.

Günay’da aynı akşam Özcan Deniz’den önce, ‘Master’li sanatçı’ Sibel Mirkelam program yapacak. Sesi ve yorumuyla kulağa, güzelliğiyle de gözlere hitap eden Sibel Mirkelam, Özcan Deniz’den önce, Günay’a gelen müzikseverleri poptan, alaturkaya, cazdan, latin müziğine uzanan bir şarkı yolculuğuna çıkartacak.

Günay Restaurant’ta ki son programını iki yıl önce gerçekleştiren Özcan Deniz daha sonra yurt dışında çeşitli konserler vermiş ardından da sinemaya yönelerek sahne çalışmalarından uzaklaşmıştı.

Hayranlarını çok özlediğini her fırsatta ifade eden Özcan Deniz, 1 Şubat Cumartesi akşamı Günay Restaurant’ta eski ve yeni şarkılarından oluşan repertuarıyla hayranlarıyla özlem giderecek.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Özcan Deniz , Günay

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz