Ozan Doğulu, SKY KYRENİA’da izleyenleri coşturdu.

Ortadoğu’nun en ünlü gece kulübü ‘Skybar Beirut, Kaya Palazzo Resort&Casino Girne’nin en önemli yeniliklerinden biri. Efsane partileri ve şovlarıyla dünyaca ünlü Skybar Beirut’un yeni gece kulübü SKY KYRENIA, Kıbrıs’ın gece hayatına yepyeni bir eğlence anlayışı getirerek, bu yaz tüm adanın gözdesi oldu. Beirut’tan gelen dünyaca ünlü DJ’lerin yanısıra tanınmış Türk DJ’lerini de ağırlayan SKY KYRENIA’nın bu hafta sonu konuğu Ozan Doğulu’ydu.

10 Eylül 2018 13:52
Ozan Doğulu, SKY KYRENİA’da izleyenleri coşturdu.
Gündüz Palazzo Beach’te Eylül güneşinin, denizin keyfini çıkaran misafirler, gece ise Sky Kyrenia gece kulübünde Ozan Doğulu’nun performansıyla, müziğin ritmi ve ışık oyunlarıyla coştular. Doğulu, seçtiği hareketli şarkılarıyla ve sempatik hareketleriyle izleyenlere keyifli anlar yaşattı.


Peçete Efsanesi, Sky Kyrenia Klasiği

Özellikle İstanbul eğlence hayatında 2000’li yılların başında moda olan havaya peçetelerin atılması Skybar Krenia’da eğlenceyi zirveye taşıyor.


Işık robotları ve XO soğutucu sistem sayesinde teknolojik eğlence.

SKY KYRENIA’da son teknolojik sitemlerle eğlencenin dozu ikiye katlanıyor. Işık robotları ve XO Soğutucu Sistem eğlence dünyasının son trendi. Müziğin ritmine göre şekillenen rengarenk ışık oyunlarıyla dans eden misafirler, Kıbrıs’ın sıcak havasından XO hidrojen sistemi sayesinde etkilenmiyor. Son teknoloji serinleme sistemi olan XO soğutucu sistem ile bir anda ortama hidrojen püskürtülüyor ve renkli bir bulut kaplıyor etrafı. Misafirler, bu renk cümbüşü içinde eğlenmeye devam ediyorlar.

Sky Kyrenia, 400 kişilik kapasitesi ile Çarşamba – Cuma – Cumartesi olmak üzere haftanın 3 günü sadece otel misafirlerine değil tüm Kıbrıslılara eğlencenin kapılarını açıyor.

Çarşamba günü kadınlara ücretsiz giriş imkanı sağlayan Oh Na Na Party ve efsane Friday - Saturday Nights partileri için yerinizi ayırtın.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: SKY KYRENIA

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz