Ortaç, Sahne'yi salladı!

Eğlence sektörüne yön veren BVS Group’a ait Sahne İstanbul Bodrum’da önce ki gecce sahne alan ünlü popçu Serdar Ortaç tatilciler tarafından büyük ilgi gördü.

01 Ağustos 2015 09:29
Ortaç, Sahne'yi salladı!
Programına "İsmi Lazım Değil" adlı sevilen şarkısı ile başlayan ünlü sanatçı gecce boyunca hem hareketli hem duygusal şarkılara yer verdi.

Ortaç’ı dinlemeye gelenler arasında bulunan Sevim Emre Gencebay’a "Acaba benim hanımda senin gibi olabilecek mi Sevim abla? Hayranım sizin sevginize, senin Orhan abime ilgine…" diyen Ortaç büyük alkış aldı.

Ardından "Çok duygusal şarkılar yazdım bugüne kadar ama hiç biri ’Bilsem ki’nin yerini tutamaz ve bir daha öyle bir şarkı yazabileceğimi düşünmüyorum, karım burada olsa onu dansa kaldırırdım, siz beni m yerime sevdiğinizi dansa kaldırın" diyerek sevilen şarkısını seslendirdi.
Gördüğü ilgi tarafından çok mutlu olduğunu belirten Ortaç, "En kısa sürede yeniden bu sahnede görüşmek üzere." diyerek Sahne İstanbul Bodrum’da ki programını sonlandırdı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz