Önce İftar yaptılar sonra Doğum günü kutladılar!...

"Şeker Tadında" programının güler yüzlü sunucusu Pınar Dilşeker ile Gurme Yazar ve İstanbul'un en önemli fasıl mekanı olan Ziyade Fasıl'ın yönetici ortağı Özlem Mekik doğum günlerini birlikte kutladı.

28 Temmuz 2013 01:00
Önce İftar yaptılar sonra Doğum günü kutladılar!...
Başarılı işletmeci, Gurme Özlem Mekik'in işletmecisi olduğu Ziyade Fasıl'da yapılan görkemli doğum günü kutlamasına katılan konuklara sunulan sürpriz hediyeler çok beğenildi.

Çay Bardakları Sağlık ve Mutluluğa Kalktı!
Oldukça neşeli ve samimi bir ortamda sevdikleri dostları ile doğum günlerini kutlayan Pınar Dilşeker ve Özlem Mekik pastalarını birlikte kesip çay bardaklarını sağlık ve mutluluk dilekleri ile kaldırdı...

Pınar Dilşeker yeni çıkan "Her Şey Aşk'la Güzel"'albümünden seslendirdiği şarkıları ile de mini bir konser vererek ortamı daha da neşelendirirken Özlem Mekik de hem kendi yazdığı şiirlerle hem de şarkıcılara taş çıkaracak bir sahne performansı sergileyerek birbirinden güzel şarkılar ve şiirler seslendirdi.


Bu mutlu gecce, yemek programlarının aranılan ismi Gurme Yazar Elif Korkmazel, Türkiye Güzeli ve TV sunucusu Hilal Aslangiray Babataş, Gazeteci Başarılı PR'cı Özlem İşler, Cevahir Mekik, Duayen Gazeteci Vehbi Dinçcan'ın eşi LaLe Dinçcan ve kızları, yakın aile üyeleri ve seçkin davetlilerin katılımıyla gerçekleşti.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz