Ömür Gedik Paysage sahnesini salladı!

İstanbul geccelerinin adından sıkça söz ettiren mekanlarından Kalamış Paysage’de ünlüler geçidi yaşanmaya devam ediyor…

03 Nisan 2016 18:09
Ömür Gedik Paysage sahnesini salladı!
Bu Cuma geccesi de Neco ve Ömür Gedik rüzgarı esti Kalamış'ın sahillerinde...

Geccenin açılışını yaparak yerli yabancı şarkılardan oluşan zengin repertuarıyla sevenlerine keyifli dakikalar yaşatan Ömür Gedik güzelliğiyle de göz doldurdu.

ÖMÜR GEDİK SAHNEDE AÇIKLADI;

Ömür Gedik, magazin basınını günlerce meşgul eden Bülent Ersoy ile olan polemiğinin bittiğini şu sözlerle açıkladı;

“-Bu bir 1 Nisan şakası değildir… Sayın Diva’mız ile sürtüşmemiz birbirimizi öperek sona erdirdik. Kendisini çok seviyor ve sayıyorum…”

Ömür Gedik; Bu arada da az önce gazeteden arandığını Türk Pop Müziği’nin bir başka efsane ismi Aydın Tansel’i kaybettiğimizi öğrendiğini söyleyerek, salonu hınca hınç dolduran misafirlerden ona kocaman bir alkış göndermelerini istedi…

Ayrıca geccede ünlü tiyatro oyuncusu Metin Zakoğlustandup gösterisiyle konukları kırıp geçti.

NECO; “AŞK İNSANIN TA KENDİSİDİR!”İlerleyen saatlere damga vuran müziğin efsane İsmi Neco, Bodrumdan sonra ilk defa Kalamış Paysage’de sahne alırken TRTmüzikle yüzyılın aşk şarkıları üzerine yapılan söyleyişi üzerine;

–Size göre aşk nedir? diye sorulduğunda;

Neco Bey,-”Aşk insanın ta kendisidir” diyerek uzun bir aradan sonra Kalamış Paysage Restaurant’ın denizle bütünleştiği bir sahnede sevenleriyle özlem giderdi.

Sanatçının katıldığı tüm yurtiçi ve yurtdışı; yarışma, konser, temsil, konferans, panel, tv programları, yardım içerikli konserler ile kulüp ve dernek çalışmaları kendisine 150’nin üzerinde ödül kazandırırken müzikallerden dizilere, film müziklerinden kendi şarkılarına, 50 yıla yayılan yerli yabancı eserlerle konuklarını büyüledi.

Kalamış Paysage Restaurant’ın muhteşem gala konukları arasında ünlü televizyoncu Metin Uca ve tiyatro sanatçıları da eğlenceye renk kattı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Ömür Gedik , Paysage , Neco

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz