Olağanüstü manzarada müthiş lezzetlerin adresi; Develi

Asırlık lezzeti atalarından miras alan ve en iyi şekilde sürdüren Develi, Samatya şubesinde misafirlerini olağanüstü bir manzarayla karşılıyor.

22 Mayıs 2018 12:04
Olağanüstü manzarada müthiş lezzetlerin adresi; Develi
1912’de Antep’ten Türkiye’ye yayılan Develi, Türk mutfağının lezzetlerini kendi ustalığıyla renklendiriyor. Antep mutfağının özgün tatlarından olan baklavayı da; Develi Samatya’ya özel olarak hazırlatıyor ve konuklarının Develi Samatya’ya özel baklavayı tatmadan geçebilmesi mümkün değil…


Develi’nin; Samatya sahilinde bulunan şubesine girer girmez atmosferin dingiliğinde mest olacaksınız. Ayrıca teras bölümü eşsiz bir manzara ev sahipliği yapıyor.


Ne kadar tok olursanız olun Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden olan tam kıvamında pişirilmiş kebabın tadına Develi’de varacaksınız.


Develi Samatya’nın iftar mönüsü de çok çeşitli lezzetlerden oluşuyor ve orucunuzu açarken size tarihi İstanbul manzarası eşlik ediyor.


DİLA TOPCU
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Develi

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz