Ödüllü DJ Doğuş Çabakçor Cratos Jungle Club'ta..

Müziğini görsellikle birleştiren, pozitif enerjisiyle beraber dinleyicileriyle özel bir bağ kuran ve her mekana/partiye özel performans sergileyen Doğuş Çabakçor, 27 Temmuz Cumartesi akşamı adanın eğlence merkezi Port Cratos’un yeni gözdesi Jungle Club’ta sevenleri ile buluşacak

26 Temmuz 2013 11:12
Ödüllü DJ Doğuş Çabakçor Cratos Jungle Club'ta..
Müzik trendleri gibi moda trendlerini de yakından takip eden Çabakçor, kısa süre içinde basında stil sahibi DJ olarak lanse edilmeye başladı. Milliyet Gazetesi tarafından 2011 ve 2012 yilinda İstanbul gecce hayatının en iyi DJ’i ve Gecce.com tarafindan 2012’de “En Iyi DJ” seçildi. Bugüne kadar uluslararasi bir cok sehirde (Londra, Miami, New York, Paris, Amsterdam, Barcelona, Varşova, Frankfurt, Bali, Singapur, Taipei, Sofia etc.) performanslar sergiledi.
1 Agustos’ta 2012 Londra’da Nicky Romero ve David Guetta ile sergiledigi performans sonrasi yabanci bir cok ajansin dikkatini ceken Dogus, sergileyecegi diger performanslar ve produksiyon calismalariyla hayranlık uyandırdı.

Müziğini ve imajını tek bir potada eriterek en seçkin kulüplerde ve partilerde boy gösteren Çabakçor’u bu Cumartesi akşamı muhteşem dansçılarla eğlencenin tek adresi JUNGLE CLUB’TA izleyebilirsiniz.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz