O ses Türkiye'de dilediler, Günay'da gerçekleştirdiler!

İstanbul’un en elit eğlence mekanı Günay Restaurant’ta önceki gecce Ebru Gündeş fırtınası esti. Müzik hayatında bu sene 20’inci yılını kutlayan şarkıcı, sahne performansının yanı sıra şıklığıyla da göz doldurdu.

09 Aralık 2013 10:26
O ses Türkiye'de dilediler, Günay'da gerçekleştirdiler!
Ebru Gündeş’in bu sezon yaptığı 4’üncü gala geccesinde mekanın tüm masaları haftalar öncesinden dolduğu için kapılara kadar ek masalar konulmuştu.

Ayhan Şenyaylar yönetimindeki 19 kişilik orkestra eşliğinde sahneye çıkan Gündeş’i izlemeye gelenler arasında ‘O Ses Türkiye’ yarışmasındaki jüri arkadaşı Murat Boz, Merve Boluğur, Hakan Akkaya, Saba Tümer, Ümit Zaim, Cem ve Hülya Kalyoncu, Mehmet Aslan, Esat Tonguç, Polat Yağcı, Tamer Yiğit gibi seçkin isimler vardı.


Sahnede ilk şarkısını bitirince yoğun şekilde alkış alan Ebru Gündeş dinleyicilerine teşekkür ettikten sonra söyle konuştu: “Alkış bizim için önemli. Repertuarımız sağlam, gerisi alkışa bakıyor. Repertuara, sevdiğinizi umduğumuz bütün şarkıları koyduk. Alkışınızı bizden esirgemeyin ki bu gecce her şey çok güzel olsun.”

Ebru Gündeş sahneye dünyaca ünlü modaevi J. Mendel’in petrol mavisi renkli, son derece şık bir elbisesiyle çıktı. Paris’te doğup, New York’ta ünlenen J. Mendel markası dünya jet setini giydiriyor. Paris, New York, Londra, Moskova, Chicago, Washington D.C gibi şehirlerde butikleri bulunan J. Mendel, dünyanın en pahalı kumaşlarını, olağanüstü bir tasarım ve dikiş işçiliğiyle şekillendirmesiyle tanınıyor.


Sanatçının giydiği ikinci kostüm ise Lübnanlı ünlü Haute Couture modacı Zuhair Murad imzalı, petrol siyahı renginde, son derece şık, sırt dekolteli ve ‘V’ yaka bir elbiseydi.

“BÖYLE SESİN HAYRANI OLUNUR BE KARDEŞİM!”

Çağla Şıkel ve Emre Altuğ çifti de iki çocuklarını dadılarına teslim edip, arkadaşlarıyla Günay’a, Ebru Gündeş’i dinlemeye gelmişlerdi.


Ebru Gündeş’in sahneye davet ettiği Emre Altuğ, “Biz ailece senin hayranıyız, zaten dinlemeye de hep beraber geldik. Ama böyle bir sesin de hayranı olunur be kardeşim.” diye konuştu.

Emre Altuğ ardından mikrofonu alıp, ‘Gidecek yerim mi var’ isimli şarkısını söyledi.

Ebru Gündeş daha sonra Murat Boz’u sahneye davet etti.

Gündeş sahneye çıkan Murat Boz’a, “Tablo gibisin maşallah, Allah seni kusursuz yaratmış” dedi. Murat Boz da Elbu Gündeş’e, “Ben Ebru Gündeş’in olduğu yerde ancak vokalist olurum. Yalakalık olsun diye söylemiyorum. Böyle bir şarkıcıyla aynı sahnede olmak benim için büyük mutluluk. Ebru Gündeş gibi bir ses belki 100 senede, belkide 200 senede bir gelir.” dedi.

Murat Boz arkasından ekledi:

“Birlikte söylemezsek ben ölürüm”

‘O Ses Türkiye’ yarışmasında jüri üyesi olarak görev yapan ikili yayın sırasında, birlikte düet yapmak istediklerini birkaç kere dile getirmişlerdi.

Ve Ebru Gündeş ile Murat Boz, Günay sahnesinde bu isteklerini gerçekleştirdiler. ‘Sensiz Cennet Bile Sürgün Sayılır’ isimli Türk Müziği şarkısını birlikte söylediler. Ebru Gündeş şarkı bittikten sonra, “Tarzının dışında ilk kez okudu, helal olsun Murat’a” dedi.

“CANIM DOSTUM MUTLU YILLAR!”

Ünlü sunucu Saba Tümer doğum gününü Günay’da kutladı. Saba Tümer masasında pastasının mumlarını üflerken Ebru Gündeş sahneden şöyle seslendi: “Canım dostum, hep bizimle ol seni çok seviyorum Saba Tümer, mutlu yıllar”

Günay’da dolu dolu tam 3 saat program yapan Ebru Gündeş hem eski şarkılarını, hem de yeni albümlerindeki dillerden düşmeyen şarkılarını söyledi. BVS Group’a ait Günay sahnesinde Türk Müziği’nin eski ve yeni eserlerini de yorumlayan ünlü şarkıcıya, hayranları her şarkıda coşkuyla eşlik etti.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Ebru Gündeş , Günay restaurant

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz