“Nusret gibi olmaya çalışmış ama olamamış”

Asıl adı Burak Özdemir olan fakat sosyal medyada “CZN Burak” adıyla tanılan kebapçı, maalesef işiyle değil çektiği abartılı videolar ve youtuberlarla olan yakınlığı ile tanındı. CZN Burak’ı bir çok kişi restorancı olarak değil, Instagram fenomeni olarak tanıyor. Ama aslında kendisi ‘Hatay Medeniyetler Sofrası’nın sahibi.

17 Ekim 2018 15:14
“Nusret gibi olmaya çalışmış ama olamamış”
Sözlükte kendisi hakkında “Nusret gibi olmaya çalışmış ama olamamış”, "Nusret olmaya çalışan kebapçı" gibi yorumlar yapılmış. Oysa Nusret sosyal medya fenomeni olarak değil, et ustası olarak biliniyor. Tuz hareketiyle tüm dünyayı sallamış, dünyaca ünlü isimleri restoranlarında ağırlamış, 7’den 70’e herkes tarafından tanınmayı başarmış biri Nusret. Dubai, Abu Dhabi, Los Angelas, New York gibi dünyanın en önemli merkezlerinde restoranlar açmış ve bu restoranları dolup taşmış biri Nusret.

CZN Burak ise maalesef Instagram fenomenliğinden ve Youtube’a video çekmekten ileri gidemedi. Yeni restoranlar açmak bir yana dursun, youtuberların çektiği filmlerde rol aldı, videolara konu oldu. Restoranında dünyaca ünlü isimleri ağırlayı bırak, sosyal medya ünlülerini misafir edebilmekten öteye gidemedi.

Evet “CZN Burak” bir Nusret olmadı ama görünen o ki yanından bile geçememiş.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: CZN Burak , Nusret

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz