Nukhet Duru ve Soner Olgun Günay'da!

Usta sanatçılar Nukhet Duru ve Soner Olgun'un yeni projesi " Dost Muhabbeti " nin ilki önceki akşam Günay Restaurant'ta basın mensuplarıyla gerçekleşti.

20 Nisan 2016 18:16
Nukhet Duru ve Soner Olgun Günay'da!
Buluşma öncesi kameraların karşısına geçen ikili, Olgun, " Bu yılın en güzel müzik işlerinden birinin olmasını olmasını ümit ediyoruz inşallah" dedi. Proje hakkındaki sorulara yanıt veren Duru ise " Dostların şarkı söylemesi, türkü söylemesi, bir şey paylaşması karşıya da geçer, aynı güzellikte ve saflıkta. O yüzden dost muhabbeti dedik. Seyircide o sıcaklığı da alacak "dedi. Fikir nasıl çıktı sorusuna ikiliden Duru, "Birbirimizi bir gördük . Ya biz ne yapıyoruz filan olduk. Çok özleşmişiz. Bir akşam yemek yerken hadi yapıyoruz dedik ve oldu. Bir yemekte oldu. Aslında ara ara buluştuğumuzda yediğimiz yemeklerde hani ikimizde birbirmize telaşemizi havelemizi anlatırken, bir biz ne yapıyoruz ya birden beraber bir şey yapmalıyız artık dedik "dedi. Soner Olgun ise "Yaptığımız iş bugün Türkiye'de yapılan edilen işlere benzemiyor. Bu yapılan şeyin tadını hiç bir yerde bulamayacaksınız. Çok böyle içtenlik ile çalış söylüyoruz. Gır gır muhabbet şamata yerli yerinde" diyerek iddialı oldukları belirtti.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Nukhet Duru , Soner Olgun , Günay

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz