Nossa Costa'da yıldızlar geçiti!

Türk müziğinin en güzel sesleri Nossa Costa'da müzikseverlere ziyafet çekiyor..

30 Ocak 2014 11:03
Nossa Costa'da yıldızlar geçiti!
Türk Müziği’nin en güzel seslerinden Gökhan Sezen Nosta Costa’da dinleyenlere bir kere daha müzik ziyafeti çekti.

Programa her zaman ki gibi alaturka şarkılar ile başlayan Gökhan sezen, ”Nosta Costa’da bu 3’üncü senemiz ve beni hiç yalnız bırakmıyorsunuz; saygıyla önünüzde eğilmekten şeref duyuyorum” diyerek misafirleri selamladı.

Gökhan Sezen’den önce sahneye çıkan Altın Kelebek ödüllü ‘Atilla Şimşek Orkestrası’ 70’li yıllar ve günümüze ait hit parçalarla konukların kulak pasını sildi.


Dinleyenler arasında, Gökhan Sezen’in ”Hocam, Ağabeyim” dediği TRT sanatçısı Sami Aksu da vardı. Sahneye davet edilen Sami Aksu bu hitap karşısında “Kardeşim ve değerli sanatçı arkadaşım Gökhan Sezen bizleri unutmuyor ve unutturmuyor ona çok teşekkür ederim” diyerek iki şarkı seslendirdi.

Bu kez konuklar arasında bulunan Ali Rıza Binboğa’yı sahneye davet etti Gökhan Sezen. Binboğa’nın iki şarkı söylemesinden sonra Sezen bu kez de yine konuklar arasında bulunan Seyyal Taner’i alkışlattı dinleyenlerine.


“Alaturka sazlar var ama rock yapalım” diyen Seyyal Taner, klarnet ve darbuka eşliğinde 80’lerden iki rock parça seslendirdi. Bir an yerinde duramayan sanatçı sahnede ve salonda ayak basmadık yer bırakmadı.


Şarkıcı, ”Ayağa kalkın, çığlık atın. Yaşadığınızı ve nefes aldığınızı fark edin” diyerek tüm konukları da dans ettirdi.
Vokal mikrofonunda tüm sanatçılara alçak gönüllülükle eşlik eden Gökhan Sezen mikrofonu devir aldığında saatler çoktan gecce yarısını gösteriyordu.

“Programı uzun tutmayalım yoruldunuz sanki” diyen Sezen, konukların, “Gidemezsin daha yeni başlıyoruz” sesleri ve alkışlardan sonra ”Peki peki, haydi devam” diyerek programını sabahın erkek saatlerine kadar sürdürdü.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz