Nossa Costa'da Yıldız Tilbe fırtınası!

Dışarıda lodos, Nossa Costa'da Yıldız Tilbe fırtınası!

01 Şubat 2015 09:50
Nossa Costa'da Yıldız Tilbe fırtınası!
Önceki gece BVS Group’a ait Ataköy Marinada bulunan üç tarafı denizle çevrili Nossa Costa’da sahne alan Yıldız Tilbe, kendisini izlemeye gelen yüzlerce hayranına muhteşem bir gecce yaşattı.

Sahne kıyafetinin yanı sıra ilginç mavi taşlardan yapılmış kolyesi ve makyajı ile bir kez daha özgün tarzını sergileyen Yıldız Tilbe, gecce boyunca hareketli şarkılarda hem kendisi oynadı hem de dinleyicilerini oynattı.


Volkan Demirel'in annesi Leyla Demirel, doğum gününü kutladı!

Nossa Costa’da Yıldız Tilbe’yi dinlemeye gelen yüzlerce misafir arasında ünlü kaleci Volkan Demirel’in annesi Leyla Demirel ve yakın dostalarıda vardı. Doğum gününü kutlayan Leyla hanım sık sık Yıldız Tilbe’ye şarkılarında eşlik etti.

Nossa Costa’da ki programı süresince repertuvarı dışında hayranlarının isteklerine de yer veren Yıldız Tilbe, yeni albümünden şarkılarıyla birlikte pop, arabesk ve halk müziğinin yanı sıra, Türk müziği eserleri de seslendirdi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Nossa Costa , Yıldız Tilbe

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz