Nossa Costa'da Serdar Ortaç için dev sahne!

Serdar Ortaç'tan denizin ortasında 2000 kişilik konser

04 Haziran 2013 15:42
Nossa Costa'da Serdar Ortaç için dev sahne!
Ataköy Marina’da denizin ortasındaki benzersiz konumuyla her zaman konuklarına benzersiz eğlenceler sunan Nossa Costa, bu Cuma (7 Haziran) Serdar Ortaç’ı ağırlayacak.


Uzun süredir İstanbul’da konser vermeyen sanatçı, birbirinden güzel şarkıları ve dans grubunun yapacağı özel şovlarla yaz sezonuna iddialı bir giriş yapacak.

Dev bir sahne ve barkovizyonlar eşliğinde açık havada gerçekleştirilecek olan bu geceyi 2000 kişinin izlemesi bekleniyor.

Nossa Costa’nın çehresi o gece için özel bir mimari ekibin çalışmasıyla değiştirildi. 3 TIR teknik malzeme ve mimari ekip ile olimpik havuz boşaltılıp, yükseltilerek Nossa Costa tek düz bir açık hava konser alanına dönüştürüldü.

Mekanda kurulan masa, loca ve stand düzeniyle hem konforlu hem de rahat bir izleme olanağı sağlandı.

7 Haziran Cuma geccesi Nossa Costa misafirleri, 360 derece deniz manzaralı, İstanbul’un tek yarımada konumundaki mekanında Türkiye’nin en önemli pop starlarından Serdar Ortaç’ın konserini izleyecekler.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Serdar Ortaç , Nossa Costa

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz