Nossa Costa’da Selami Şahin rüzgarı!

Geçtiğimiz gecce BVS Group’a ait Nossa Costa’da unutulmayan şarkıların ünlü bestecisi ve yorumcusu Selami Şahin misafirleriyle buluştu.

30 Ekim 2017 09:44
Nossa Costa’da Selami Şahin rüzgarı!
BVS Group bünyesinde sahne almaktan mutluluk duyan sanatçı en güzel performanslarını ve anılarının burada olduğunu söyledi

Sanatçı sahneye “Seninle Başım Dertte” parçası ile çıkarak misafirler eşliğinde birlikte söyledi.

52 yıldır sahne olan büyük usta “Yıllardır Selami Şahin varsa sizin sevginiz için vardır, ne kadar şarkım varsa seslendireceğim hakkınızı ödeyemem Allah sizi başımdan eksik etmesin, iyi ki varsınız sizin için canımı veririm ” sözleri ile misafirleri ile ne kadar gurur duyduğunu tekrar tekrar dile getirmiştir.

Sanatçı kendi bestelerine yer verdiği sahne de her kelimesinin değerli ve ayrı hikayesi olduğunu şarkılarını seslendirmeden önce ise o anı tekrar yaşadığını belirttiğini dile getirdi.

Sanatçı iki saat süren sahne performansında “Sen Sevdalı Ben Belalı” parçası ile sonlandırarak , misafirlerin coşkulu alkışları eşliğinde sahnesini bitirdi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Nossa Costa , Selami Şahin

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz