Nossa Costa'da Hakan Altun fırtınası

Nossa Costa’da sahne alan Hakan Altun, tüm sevenlerine yine unutmayacakları bir müzik ziyafeti yaşattı.

11 Şubat 2017 09:43
Nossa Costa'da Hakan Altun fırtınası
Hakan Altun Nossa Costa’da ki sahnesine artık bir klasik olan “Telefon” ile başladı. Ardından “Aşk lütfen gel” ve “İstanbul olmaz olsun” parçalarını misafirler ile birlikte hep bir ağızdan söyledi.


''Sevgililer gününe sayılı günler kala yaptığım bu programı aşıklara hediye ediyorum.Sevgilisi ve eşi olan herkesin bu özel ve güzel gününü kutluyorum'' diyen sanatçı sözlerini, “Teklif ediyorum” parçası ile bağladı. Misafirler arasında kendisini dinlemeye gelen eski futbolcu Turgay Kerimoğlu da vardı.


Bu sevgililer gününe de yalnız girdiğini, ama aşka dair umudunu kaybetmediğini söyleyen Altun, ''Şimdi damara bağlıyorum'' diyerek “Ağlamak yok yüreğim” , “Ben ağlarım”, “Başka ten uymuyor” parçalarını seslendirdi.

Bu geccenin sloganı “Aşka ihanet edenler hiçbir zaman cezasız kalmaz” diyen sanatçı “Zaten o şarkıyı ben sana yazmadım” parçasını da seslenirdi. ''Bu kadar damar yeter'' diyerek hareketli parçalar ile sevenlerini gecce sonuna kadar coşturdu.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Nossa Costa , hakan altun

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz