Nossa Costa’da Ferhat Göçer fırtınası

Ferhat Göçer, benzersiz eğlence mekânı Nossa Costa’da bu sezon ikinci defa sahne aldı

17 Kasım 2013 12:08
Nossa Costa’da Ferhat Göçer fırtınası
Ünlü yorumcu Ferhat Göçer, önceki akşam Nossa Costa’da yaptığı programda, hem çok sevilen eski şarkılarını hem de bir ay önce çıkardığı son albümündeki yeni şarkılarını seslendirdi.

Sanatçı, Ataköy Marina’da bulunan Türkiye’nin tek 3 tarafı denizle çevrili benzersiz eğlence mekânı Nossa Costa’da bu sezon ikinci defa sahne aldı ve tıklım tıklım dolu salonda, şarkılarını hep bir ağızdan seslendiren konuklara program yaptı.

Kaliteli servisi, ünlü aşçıların çalıştığı mutfağı, büyüleyici ambiansıyla misafirlerine İstanbul’da Akdeniz atmosferi yaşatan Nossa Costa, BVS Group’a ait bir mekan.

Geçen ay, kendisine ait 4 bestenin de bulunduğu yeni albümünü çıkartan sanatçı programda hem eski, hem yeni şarkılarını seslendirdi ama en çok isteği ‘Cennet’ isimli eski şarkısı ile yeni albümündeki ‘Git’ isimli şarkısı aldı.

Sanatçı programını tamamladığında konuklar Cennet şarkısını 3’üncü defa söylemesi için yoğun istekte bulundular. Ferhat Göçer istek üzerine ‘Cennet’i 3 kez, ‘Git’i 2 kez söylerken, sanatçının hayranı çiftler romantik şarkılarda bol bol dans etti. Kız arkadaşı Ömür Gedik de, Ferhat Göçer’i yalnız bırakmadı ve gece boyunca sahnede izledi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Nossa Costa , Ferhat Göçer

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz