Nossa Costa'da eğleceli gecce!

Ünlü sanatçı Seyyal Taner ile Fatih Ürek önceki gecce, Ataköy’deki Nossa Costa isimli eğlence mekanında adeta fırtına estirdi. Yaklaşık 400 kişinin katıldığı geccede yer yerinden oynadı.

11 Mart 2013 09:22
Nossa Costa'da eğleceli gecce!
İlk olarak sahneye çıkan Seyyal Taner tüm konukları ayağa kaldırırken söylediği hareketli şarkılarla izleyenler iyice coştu. Kadınlar gününe özel repertuarıyla sahne alan Taner; ‘Eskinin şarkıları daha güzel ki bugünlere kadar kaldı. Artık şarkı çıkmıyor’ dedi. Nossa Costa sahnesinden tüm kadınların ‘Kadınlar Günü’nü de kutlayan Taner; ‘Öyle bir yüzükle, çiçekle olmuyor değil mi kızlar? Gerçi siz benden daha iyi bilirsiniz artık. Atı alan Üsküdar’ı geçmiş. Artık tek taşını kendi alan kendi takıyor. Siz işinizi çok iyi bilirsiniz’ dedi.

Ardından kendisini izlemeye gelen Ali Rıza Binboğa’yı sahneye alan Seyyal Taner seyirciye arkasını dönerek yürüyünce; ‘Ben aslında seyirciye arkamı dönmem. Kusuruma bakmayın’ dedi. Bunun üzerine lafa giren Binboğa; ‘Biz evvelden beri Seyyal’in poposuna bakarız. Keyfini çıkarın’ demesiyle salonda büyük bir kahkaha koptu.

Seyyal Taner’in ardından sahne alan Fatih Ürek’de söylediği birbirinden hareketli şarkılarla kendisini izlemeye gelenleri hop oturtup hop kaldırdı. ‘Kadınlar Günü’yle ilgili olarak konuşan Ürek; ‘Kadınları seviyoruz. Başımızın tacısınız. Cennet analarımızın, kadınlarımızın ayakları altında. Öpün onları, sevin onları’ diye konuştu.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Nossa Costa

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz