Nossa Costa sahnesinde Linet fırtınası esti!

Nossa Costa’da önceki gün Linet fırtınası esti. Arabesk ve fantezi müziğin güçlü kadın sesi, kendine has yorumuyla söylediği şarkılarla 550 konuğa son derece özel bir müzik geccesi yaşattı. Linet rezervasyonun günler önce dolduğu programında ‘Şu Saniye’, ‘İsyan’, ‘Resim’, ‘Adını Sen Koy’, ‘Sarıl Bana’, ‘Boşvere Boşvere’ gibi geçmişten günümüze, arabesk ve insanı hüzünlendiren aşk şarkılarını peş peşe seslendirdi.

05 Şubat 2014 09:54
Nossa Costa sahnesinde Linet fırtınası esti!
Linet’i dinleyenler arasında Özlem Yıldız, Mehmet Dalmaz gibi cemiyetin tanınmış isimlerinin yanı sıra yurt dışından ve yurt içinden bu programı izlemeye gelen konuklar da vardı.

Ara vermeden 3 saat sahnede kalan Linet, Halil Sezai’nin “İsyan” şarkısını istek üzerine art arda 3 kere söyledi. Geçtiğimiz aylarda eşinden boşanan sunucu Özlem Yıldız’ın, Linet sahnede ‘İsyan’ şarkısını söylerken, oturduğu yerden şarkıya eşlik ettiği dikkat çekti.


İkinci bir program için dinleyenlerden büyük istek alan Linet programın sonundaki “Bir daha, bir daha…” şeklindeki tezerrühatları, “Bir özleyin beni, yine buradayım” şeklinde yanıtladı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Nossa Costa , linet

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz