Nossa Costa Hasan Yıldırım ile coştu!

Önceki gecce Bvs group’a ait Ataköy marinada bulunan Nossa Costa’da Türk Halk müziğinin sevilen ismi Hasan Yıldırım sahne aldı.

11 Nisan 2016 12:34
Nossa Costa Hasan Yıldırım ile coştu!
Programına yeni albümünden şarkılar ile başlayan Yıldırım, ‘’ Nossa Costa’da sahne almak benim için çok heyecan verici, zaten BVS Group işletmelerinden başka bir yerde sahne almıyorum.. Ne güzel bu geccede her yanım sevenlerim ile dolu, hoş geldiniz’’ dedi.

"Türküsüz hayat yaşanmaz!" diyerek çok sevilen sayısız türküyü seslendiren Hasan Yıldırım, Türk Halk Müziği’nin yanı sıra, arabesk ve fantezi şarkılar da söyledi. Konuklarına ülkemizin tüm yörelerini adım adım gezdiren başarılı türkücü ara vermeden 3 saat sahnede kaldı.

İstek yapılmasına fırsat vermeden, istenilecek tüm şarkıları konuklardan önce seslendiren sanatçı her gönüle hitap ettiği için ayakta alkışlandı. Programını müsaade alarak, ”Sizler kıymetli misafirlerim izniniz olursa programı bitiriyorum” hitabı ile sonlandıran Hasan Yıldırım büyük alkış aldı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Nossa Costa , Hasan Yıldırım

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz