Nispetiye'nin yeri gözdesi: P.F. Chang's..

Etiler, Nispetiye Caddesi’ndeki ilk restoranını İstanbul’un önde gelen isimlerinin katıldığı büyük bir açılışla kutlayan P.F. Chang’s artık hizmetinizde..

09 Kasım 2012 15:04
Nispetiye'nin yeri gözdesi: P.F. Chang's..
Restoran, birbirinden eşsiz lezzetleri, seçkin dekorasyon ve servis anlayışı, girişinde misafirlerini karşılayan heybetli atlarıyla İstanbul’un yeni buluşma mekanı olacak.

Arizona Scottsdale’de 1993 yılında kurulan ve dünyada 225’den fazla şubesi bulunan P.F. Chang’s, Türkiye’deki ilk restoranını dün gecce gerçekleştirdiği ve sosyetenin ünlü simalarının katıldığı özel açılış partisiyle kutladı. Amerikan modernliğiyle Çin kültürünü buluşturan kültürel yapısı ve huzur veren atmosferi nedeniyle tüm dünyada kendine has bir hayran kitlesi yaratmış olan P.F. Chang’s şimdi Türkiye’deki misafirleriyle hayran kitlesini genişletmeye hazırlanıyor.

Ferah ve seçkin dekorasyonuyla farklı bir yemek deneyimi yaşatan modern bistro havasındaki P.F. Chang’s, Nispetiye Caddesi’ndeki ilk restoranını Canan Anderson, Veysel Çelikdemir ve DJ. Suat Ateşdağlı’nın özel performanslarıyla kutladı. P.F. Chang’s global ve Türkiye üst düzey yetkililerinin de bulunduğu geccenin onur konuğu ise P.F. Chang’s’in kurucularından Philip Chiang’di.

Gecce, Canan Anderson’un açılış solosu ile başladı ve sonra Canan Anderson&Veysel Çelikdemir’in özel şovu ile devam etti. Çelikdemir’in, P.F. Chang’s sembollerini ve logosunu kullanarak yaptığı kum şovu ise tüm katılımcılardan büyük ilgi gördü. P.F. Chang’s’in özel açılış geccesi DJ. Suat Ateşdağlı’nın özel performansı ile devam etti.

Dünya’da 10’dan fazla ülkede restoranı bulunan ve birçok ünlünün vazgeçilmezi olan P.F. Chang’s China Bistro, İstanbul’un önemli buluşma noktalarından birisi olmaya aday olduğunu bu özel gecce ile belli etti.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Pf Chang's

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz