Nezih Kebap&Yuvalama

Boğaz manzarası eşliğinde Antep Mutfağı'ndan en seçkin lezzetler için yolunuzu Nezih Kebap Yuvalama'ya düşürün..

22 Ağustos 2014 17:17
Nezih Kebap&Yuvalama
Nezih Kebap Yuvalama 1950 yılında Antep’te başlayan lezzet yolculuğu bugün Boğazın en güzel noktası Hisar’da dünyaca ünlü Antep mutfağını tarihine, geleneklerine bağlı kalarak tecrübeyle lezzetlendiriyor. 3 kuşaktır Antep Mutfağına hizmet etmek ilkesiyle devam eden lezzet yolculuğu bugün dünyanın en güzel noktalarından biri olan boğazda sürüyor.

Zenginliğin en doğal hali

Nezih Kebap Yuvalama dünya mutfakları arasında yer edinmiş olan Antep mutfağını sadece kebabı baklavası değil tüm yönüyle , tüm zenginliği ve lezzeti ile İstanbullularla buluşturuyor. Zengin menüsü ile tarihe tat katan bu lezzetleri tarihin tanığı Rumeli Hisarı’ nda konuklarıyla buluşturuyor. Kırk çeşit kebabın oluşturduğu, yüz çeşit yemeğin yer aldığı menüsüne 15 çeşit salata ve meze eşlik ediyor. Yemeğin sonunda ise Antep’ in baklavası, katmeri, kadayıfı misafirlerde unutulmaz tatlar bırakırken yeşilin en güzeli hali Antep boz iç fıstık bu lezzete lezzet katıyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz