New York’lu Morini’den New York tadında bir Aralık!

İstanbul’un en hip mekanlarından Morini’ Yeni Yıl Ruhunu tüm Aralık Ayına Taşıyor..

15 Kasım 2014 10:23
New York’lu Morini’den New York tadında bir Aralık!
Zorlu Center’in New Yorker’i Morini’ de Yeni Yıl kutlamaları Aralık ayının ilk haftasıyla başlıyor ve tüm ay boyunca devam ediyor. New Yorker ruhunu İstanbul’a taşıyan Morini’de her hafta yeni yıla özel bir kutlama olacak.

3 Aralık’ta İlhem Khodja’nin canlı performansı ile başlıyor Morini takvimi.. İlhem Khodja bu kez ritmi yükselterek cazz severleri, hip hop ve disco ile canlandıracak..

12 Aralık Cumartesi aksamüstünden itibaren DJ Burak Hasdemir Morini’de.. ”good food” diyenlere Morini Mutfağından yepyeni atıştırmalıklar.. “good mood” diyenlere “New Yorker” kokteyller. Bar’ın arkasına geçip kendi kokteylini yaratmak isteyenleri, Morini Barmenleri bekliyor olacak..

Çarsambaları Jazz’siz olmaz, “Jazz Jam Sessions”da, İlhem Khodja ile jazz ve soul ile başlayan gecede ritim yükselerek devam edecek.

20 Aralık haftası, Morini’den “YILIN PARTİSİ”... Yılın partisi süprizlerle dolu..Katılımcılara parti konseptinin ve katılım kodunun şifre ile gönderilecegi gecede “Ayşe Boyner” çalıyor.Yılbaşı’nın En Şık Yemeği Morini’de

Morini ; yılbaşı gecesi sınırlı sayıda konuğunu, 6 Michelin Yıldızlı New York’lu şefi Michael White’ın özel hazırladığı Yeni Yıl menüsüyle ağırlayacak. 31 Aralık gecesine Morini’de özel sürprizlerle 2014’ü uğurlamak, yepyeni bir yıla keyifle adım atmak için: New York’lu bir Menü, New York’lu kokteyller..

Chef Michael White’ın hazırladığı: eşsiz başlangıçlar, ev yapımı makarnalar ve benzersiz ana yemeklerden oluşan menü; yine New York’lu şefin sürpriz Yılbaşı Tatlısı ile tamamlanıyor. Ayrıca gecenin sonunda acıkanlara, Morini şeflerinden özel lezzetli atıştırmalıklar sunulacak. 31 Aralık gecesi’nin son dakikaları şampanya ve Morini DJ’in live performansi ile uğurlanırken yeni yılın ilk saatlerinde de eğlence devam edecek. Gece Morini Mutfağından özel ”hangover food” ile son bulacak…

Michelin Yıldızlı Chef’in Menüsü, yeni yıl şampanyası ve limitsiz içki ile birlikte kişi başı 450 TL. Morini Yılbaşı partisine katılmak isteyenler için kapılar 23.00’de açılıyor. Yeni yıl şampanyası ve limitsiz içki ve hangover food içeren yeni yıl parti programi ise kişi başı 250 TL.

Aralık Ayı’nda New York’ta değilsek, Morini’deyiz…

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Morini , Eğlence , Yılbaşı

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz