“Neopol”, 360East Moda’da!

Türkiye’nin öncü house müziği ikilisi Neopol, bu türün şu an için Türkiye’deki tek temsilcisi olarak müziklerine kesintisiz devam ediyor.

11 Mart 2014 11:39
“Neopol”, 360East Moda’da!
Bugüne kadar elektronik soundları ve kullandıkları enstrümanlarla dikkat çeken başarılarıyla sıkı bir kitle edinen Neopol, 15 Mart Cumartesi geccesi 360East Moda’da!


Türkiye’nin öncü house müziği ikilisi Neopol, bu türün şu an için Türkiye’deki tek temsilcisi olarak müziklerine kesintisiz devam ediyor. Bugüne kadar elektronik soundları ve kullandıkları enstrümanlarla dikkat çeken başarılarıyla sıkı bir kitle edinen Neopol, 15 Mart Cumartesi geccesi 360East Moda’da!

2010 yılında, iki müzisyen Ozan Ülke ve Nilüfer Ülke tarafından kurulan Neopol, Türkiye’deki ilk house müziği grubu olmasıyla ön plana çıkıyor. Kurulduğu yıldan bu yana beğeni toplayan, ilk Türkçe house şarkılarına imzalarını atan Grup, 15 Mart’ta 360East Moda’da şarkılarını müzikseverlerle paylaşacak olmanın heyecanını yaşıyor.


Neopol’ün Kasım 2012’de çıkardığı ilk single’ları “Koza”, ilk Türkçe progressive house şarkısı olma özelliği taşıyor. Şubat 2013’te yayınladığı “Sanki Sen” isimli çalışmasıyla sesini duyuran grup yeni single’ı “I Love It Big” ile yurtdışında da adından söz ettiriyor.

Tüm dünyada kabul gören ve altın çağını yaşayan house müziğinin Türk temsilcisi Neopol, Amerika, Kanada ve Almanya'da çeşitli sanatçılarla ortak projelerde yer alıyor. Kuruldukları yıl ABD’de indie-pop grubu Super Mirage’ın “Dance Hall” isimli şarkıları için katıldığı remiks yarışmasını kazanan Neopal, 2012 yılında Kanadalı The Easton Ellises grubunun “Dance It, Dance All” single’larında Neopol remiksi ile yer almayı başardı.

Başarılı DJ ve vokal performansıyla dikkat çeken Neopol, 15 Mart Cumartesi geccesi 360East Moda misafirlerine unutulmaz bir house geccesi yaşatacak.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Restoran , Neopol

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz