Nanna Restaurant'da eski dost buluşması!

Eski dostlar buluştu Yeliz sahnesinde Uğurkan Erez’i ağırladı. İşte detaylar..

12 Mart 2018 14:42
Nanna Restaurant'da eski dost buluşması!
Anadolu yakasının en nezih ve en köklü canlı müzik mekanlarından Nanna Restaurant’da sahne alan efsane ses Yeliz;muhteşem sahnesinde, yepyeni şarkılarıyla her hafta sevenleriyle buluşuyor.

Sanatçıyı sevenlerinin yanı sıra ünlü misafirleri de yalnız bırakmıyor…


Geçtiğimiz akşam “30 senelik dostum” dediği ünlü modacı ve kareograf Uğurkan Erez ve misafirlerini sahnesinde ağırlayan Yeliz, sanatçıya gönderilen çiçekleri sürpriz bir şekilde “çiçekçi kadın” kılığında sahneye çıkaran Gullüm Show’un yaratıcısı Fehmi Dalsaldı’yı karşısında görünce kahkahalarını gizleyemedi…
Geleceğin “Huysuz Virjini”olarak adlandırılan “Gullüm”ün sanatçıya ve Uğurkan Erez’e yaptığı espriler karşısında tüm misafirler adeta kahkahalara boğuldu.

Güllüm; Uğurkan Erez’i jüri yapıp, Yeliz’le kendisine giyimleri konusunda not vermesini isteyip; Erez’in Yeliz’e tam puan verdiğini söylemesi üzerine;
“- Aman canım; kadın kombinezonla sahneye çıkmış siz de ona tam puan veriyorsunuz” deyip; ardından da kendisini işaret edip; “Ben de sizi maldan anlıyorsunuz sanmıştım” demesiyle tüm salon kahkahalarla çınladı!..
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Nanna , Yeliz , Uğurkan Erez

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz