Namlı Gurme'de beş çayı!

Mükemmel kahvaltılıklardan sonra Namlı Gurme şimdi de misafirlerine harika beş çayı menüsü sunuyor!

27 Eylül 2013 11:25
Namlı Gurme'de beş çayı!
Namlı Gurme kahvaltının ve alışverişin doyumsuz keyfini yaşayabileceğiniz, tarzıyla, sunumuyla ve seçenekleriyle türünün tek örneği denilebilir.

Karaköy'de misafirlerine hizmet veren Namlı Gurme'de deyim yerindeyse yok yok! Aslında 1929'den beri hizmet veren Namlı Gurme lezzetlerinin sırrını nesilden nesile aktararak büyüyen ve yenikleri takip eden bir marka. Bir aile şirketi olan Namlı Gurme lezzetlerini ve hizmetlerini bu zaman dilimi içerisinde yenilemiş ve oldukça geliştirmiş. Zamanın gerekliliklerine oldukça başarılı bir şekilde ayak uydurun Namlı Gurme 2007'de kendini iyice geliştirerek müşterilerine farklı bir fortmatta da hizmet vermeye başlamış.


İşe şarküteri olarak başlayan ve ürünlerinin kalitesiyle fark yaratan Namlı Gurme uzun süreden beri kahvaltı hizmetiyle de göz dolduruyor. Kahvaltı keyfini farklı bir boyuta taşına Namlı Gurme geniş seçenekleriyle de misafirlerine doyumsuz bir keyif yaşatıyor. Namlı Gurme'de kahvaltı keyfi gerçekten bir ayrıcalık. Çünkü Namlı Gurme'de kahvaltıya dair bir eksik bulmak neredeyse imkansız. Hatta fazlası var eksiği yok diyebiliriz. 30 çeşit zeytininden 4 bine yakın ürüne kadar Namlı Gurme her türlü kahvaltı zevkine hitap ediyor. Üstelik tüm çeşitler çok özel ve oldukça kaliteli.


Namlı Gurme gelişmeye devam ediyor!

Namlı Gurme'nin hizmetleri geniş kahvaltı seçenekleriyle de sınırlı değil! Her geçen gün kendini yenilemeyi, değişimlere ayak uydurmayı ilke haline getirmiş olan marka şimdi çok daha fazla seçeneğiyle misafirlerine günün her saati şölen yaşatıyor!


Karaköy'de ki Namlı Gurme yeniliklere önce alanını genişletmekle başlamış böylece daha fazla masa ve sandalye alanı ile menüye yeni eklenen ürünlerini de sergilemeleri kolaylamış. Peki Namlı Gurme'nin menüsüne en son eklenen lezzetler neler? Namlı Gurme'nin kahvaltılıklarını bilen bilir, harikadır ve artık bir klasikleşmiştir. Bu güzel lezzetlerle şimdi birde geniş hamur işi seçenekleri eklenmiş ki sormayın gitsin! Siz masanızda otururken önünüzden geçen böreklerin kokusu, buharı burnunda muffinleri tek kelimeyle iştahınızı açıyor.

Hal böyle olunca beş çayı için Namlı Gurme mükemmel bir seçim oluyor. Geniş börek seçenekleri, kekeler, dolmalar, muffinler derken Namlı Gurme'de harika bir akşam üstü geçirebilirsiniz. Zaten Namlı Gurme'de oturup da sıcak sıcak önünüzden geçen lezzetleri masanıza davet etmeden durmanız oldukça zor olur.


Lezizi börekler ve tatlılar dışında birde sıcak sıcak fırından çıkmış ekmek seçenekleri var. Zeytinlisinden, otlusuna kadar bir çok ekmek seçeneği Namlı Gurme,'de sizi bekliyor.

Siz en iyisi en kısa sürede bir beş çayınızı Namlı Gurme'de geçirin ki, bu harika lezzetlerle gününüzün geri kalanı tatlı tatlı sürdürün... Şimdiden afiyet olsun...

İrem Altınalev

[email protected]
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Namlı Gurme

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz