Namlı Gurme Karaköy'den yeni bir marka

2007 yılında, Şarküteri&Café&Restaurant üçlüsünü biraraya getirerek sektörde bir ilke imza atan Nanlı Gurme Karaköy, aynı anlayışı bu kez farklı bir mimari ve konseptle birleştiren yeni markasıyla misafirlerini ağırlıyor.

19 Eylül 2014 13:24
Namlı Gurme Karaköy'den yeni bir marka
Namlı’nın yeni yüzü ve yeni trendi olacak NamPlus,Mall Of İstanbul’da kapılarını açıyor. NamPlus, gelenekleri bozmadan hem yemek yemenin hem de alışveriş yapmanın keyfini,dinamizmi ve enerjisiyle yaşatmaya devam edecek.NAMLI yepyeni bir tarz içerisinde sunduğu yeni markasıyla sektörün öncü ismi olduğunu bir kez daha kanıtlayacak.

HER ÖĞÜN AYRI BİR LEZZET ŞÖLENİ

NamPlus’ta; bir klasik haline gelen kahvaltıların yanı sıra öğle, akşamüstü ve akşamları da sevdiklerinizle keyifli zamanlar geçirebileceğiniz ve bin bir çeşit ürünlerin sunulacağı bir ortam sizleri bekliyor.Günlük olarak çıkacak taze ve sıcak unlu mamüller hem gün boyu hem de beş çaylarınıza eşlik ederken, akşam sofralarınızı ızgara kırmızı ve beyaz et çeşitleri, makarna çeşitleri, özel fırınından çıkan pizzalar ile Türk mutfağının vazgeçilmezi zeytinyağlılar donatacak. Ayrıca öğlen saatlerinde sıcak ev yemeği yeme şansınada sahip olabileceksiniz.Dilerseniz, beğendiğiniz ürünleri ve lezzetleri satın alarak kendi sofralarınıza taşıyabilirsiniz.

GENÇ VE DİNAMİK BİR MİMARİ

NamPlus’ın mimarisinde de genç bir ruh ve dinamizm hakim. Her detayı özenle düşünülerek tasarlanan NamPlus’ta; hem yemek yemenin, hem alışveriş yapmanın keyfini artıracak bir atmosfer yaratılması amaçlandı. Renk seçiminden, aksesuar tercihlerine kadar her ayrıntı enerjik ve dinamik bir anlayışı yansıtacak şekilde düşünüldü.

NAMPLUS, NAMLI GURME’NİN FRANCHISE MARKASI OLACAK.

Tüm bu özellikleriyle misafirleri tarafından büyük beğeni toplayacak ve Namlı Gurme’nin yıllardır bilinen kalitesini farklı boyutlara taşıyacak NamPlus ayrıca yurt içi ve yurt dışı franchising talepleri için de Namlı Gurme’nin lokomotif markası olacak.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Namlı Gurme , NamPlus

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz