Müzik dünyasının devleri burada Sahne alıyor

Gecce hayatının sıkı takipçilerinin Etiler’deki vazgeçilmez durağı Sahne İstanbul, her hafta birbirinden ünlü sanatçıların muhteşem konserleri ile canlı müzik piyasasının nabzını tutmaya devam ediyor.

19 Kasım 2014 09:36
Müzik dünyasının devleri burada Sahne alıyor
Bu hafta sonu iki muhteşem konser programının gerçekleşeceği Sahne İstanbul’da; 21 Kasım Cuma geccesi dillerden düşmeyen duygusal şarkılarıyla fantezi müziğin romantik prensi Hakan Altun, 22 Kasım Cumartesi geccesi ise Demet Akalın konseri ile, İstanbul eğlence hayatının temposuzirve yapacak.Uyumayan şehir İstanbul’un en iyi sahnelerinden biri olma özelliği ile eğlencenin rotasını belirleyen Sahne İstanbul, tıpkı şehir gibi enerjik, kışkırtıcı ve tekdüzelikten uzak karakteristiğiyle, kendini sürekli olarak güncelliyor. Güçlü sesi, eşsiz yorumu ve kalbe işleyen romantik şarkılarıyla Hakan Altun ve hit şarkılarıyla müzik listelerinin zirvesinde en uzun süre kalmayı başaran sanatçılardan Demet Akalın’ın sahne alacağı bu coşku dolu geccelerde, siz de yerinizi alın.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz