Mutfağın en eğlenceli halleri!

Gastronomi eğitmeni - yemek yazarı Özlem Mekik ve sunucu Ece Bayrakçı’ nın hazırladığı, ekranların en yeni programı “Matrak Mutfak”, hafta içi her gün saat 16:00 – 17:00 arasında 1 saat süresince Artı 1 Tv ekranlarından, evlerinize konuk oluyor.

30 Mayıs 2014 18:08
Mutfağın en eğlenceli halleri!
Renkli konsepti ve birbirinden ilginç konuları ile bağımlısı olacağınız “Matrak Mutfak”, gündüz kuşağı programlarına farklı bir renk getiriyor. Ece Bayrakçı’nın keyifli sunumu ve Özlem Mekik’in aranılan lezzet tariflerini bir arada bulabileceğiniz programı izlerken yüzünüzden tebessüm eksik olmayacak. İkilinin eğlenceli atışmaları programa
damgasını vuracak.

Ece Bayrakçı’nın mutfak alışverişini pazarda yaparken “Matrak” sohbeti , Mekik’in kendi mutfağında keşfettiği benzersiz reçeteleri sunduğu Mutfak bölümü, Matrak Mutfak’ın en keyifli bölümlerinden biri... Her gün başka bir konuya değinecek olan bu neşeli ikilinin, ekran hallerine takılıp kalacaksınız.

Eğer gülümsemek, eğlenirken öğrenmek ve gününüzü renklendirmek istiyorsanız, sizleri hafta içi her gün Artı 1 Tv ekranlarında yayınlanan “ Matrak Mutfak”a bekliyoruz.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Matrak Mutfak

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz