Muhteşem Celine Hotel!

Sultanahmet Camii ve Topkapı Sarayı gibi tarihi mekanlara yürüme mesafesinde, zamanın donup kaldığı, sessiz, sakin bir eski İstanbul sokağı olan Peykhane sokakta yer alıyor Celine Hotel..

26 Mart 2013 12:04
Muhteşem Celine Hotel!
Peykhane caddesi ismini peyklerden alıyor. Osmanlı’dan beri rivayettir ki son derece idmanlı olan peykler, haber ulaştıracağı yere hiç durmadan koşarak giderlermiş.. Yine rivayete göre Celine Hotel’in bulunduğu konak peyklerin başlarından birisine aitmiş..

Burası bir butik otel ama ‘gerçek bir butik otel! 14 personel çalışıyor ve 14 oda bulunmakta. 5 yıldız standartında, birebir hizmet sunabilen, gelen her misafire ayrıcalıklı hizmet verebilen oldukça sıcak, eğitimli personeliyle kendinizi çok özel hissedebileceğiniz bir ortam.

Çok zengin açıkbüfe kahvaltısında, tüm ithal peynirler, şarküteri mamullerini bulabilirsiniz. Sıcaklar ise listeden bakılıp öyle spariş veriliyor. Böylece uzun süre ısıya maruz kalmamış size özel hazırlanmış her türlü omlet çeşidi ve daha bir sürü lezzetin keyfini sürebilirsiniz.

Geccelerinizi renklendirmek için ise, Osmanlı konseptinden tamamen sıyrılmış Irish pub bulunmakta. Akşam üzeri Celin Hotel misafirlerinin keyif yaptıkları tam bir british stiline bir sahip mekan olmuş. Gecce’den Celin Hotel’e 10 puan! :)

Gamze AKSU
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Celine Hotel

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz