Morini'de dev gala!

Her yıl dünyada 22-29 Kasım tarihleri arasında kutlanan İtalyan Mutfak Haftası’nın (La Settimana della Cucina Italiana) gala yemeği 22 Kasım Çarşamba akşamı “Şehrin en iyi İtalyanı” Morini’de gerçekleşti.

23 Kasım 2017 16:28
Morini'de dev gala!
İtalya’nın İstanbul Başkonsolosu Federica Ferrari Bravo’nun ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe İtalyan’ın İstanbul Konsolosu Gabriele Ingrosso, İtalyan Dış Ticaret ve Tanıtım Ajansı Direktörü Aniello Musella, Elif Çapçı, Şule Zorlu Cümbüş ve Serdar Cümbüş, Derin Mermerci Aydın ve Cem Aydın, Tansa Mermerci Ekşioğlu, Aylin ve Hakan Saruhan, Serdar Gülgün, Begüm Khan, İrem Kınay, Elif Brav Mısırlı, Rachel Araz Kiresepi ve Sami Kiresepi, Aslıgül Cebi, Deniz ve Faruk Arıti, Melis ve Burak Hatipoğlu, Gülden Büyükuçak, Elif Tellaloğlu ve Tolga Sezgin gibi iş, sanat ve cemiyet dünyasından ünlü simalar katıldı.


ITA (İtalyan Dış Ticaret ve Tanıtım Ajansı), Beymen ve Morini işbirliğiyle gerçekleşen gecede ünlü Şef Giovanni Ciresa’nın otantik İtalyan lezzetleriyle hazırladığı yemekler servis edildi. Şef Ciresa’nın özel tadım menüsü 27, 28 ve 29 Kasım tarihleri arasında Morini’de lezzetseverlerle buluşacak.

İlki geçen yıl düzenlenen ve lezzetseverleri gerçek İtalyan yemekleriyle buluşturan İtalyan Mutfak Haftası (La Settimana della Cucina Italiana), bu yıl 22-29 Kasım tarihleri arasında ikinci kez düzenleniyor. Otantik İtalyan ürünlerini tanıtmayı amaçlayan haftanın özel gala yemeği bu yıl, 22 Kasım Çarşamba akşamı, “Şehrin en iyi İtalyanı” Morini’de gerçekleşti.İtalya’nın İstanbul Başkonsolosu Federica Ferrari Bravo’nun ev sahipliğinde gerçekleşen ve büyük ilgi gören davete İtalyan’ın İstanbul Konsolosu Gabriele Ingrosso, İtalyan Dış Ticaret ve Tanıtım Ajansı Direktörü Aniello Musella, Elif Çapçı, Şule Zorlu Cümbüş ve Serdar Cümbüş, Derin Mermerci Aydın ve Cem Aydın, Tansa Mermerci Ekşioğlu, Aylin ve Hakan Saruhan, Serdar Gülgün, Begüm Khan, İrem Kınay, Elif Brav Mısırlı, Rachel Araz Kiresepi ve Sami Kiresepi, Aslıgül Cebi, Deniz ve Faruk Arıti, Melis ve Burak Hatipoğlu, Gülden Büyükuçak, Elif Tellaloğlu ve Tolga Sezgin gibi iş, sanat ve cemiyet dünyasından ünlü simalar katıldı.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Morini

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz