Morini'de çok özel davet

Zorlu Center’ın en popüler mekanlarından Morini, Hopi ile işbirliğini özel bir yemekle kutladı. Kullanıcılara yüzde 20’ye varan avantaj sağlayan Hopi; Morini’nin yenilenen bahar menüsü eşliğinde konuklara tanıtıldı.

29 Mart 2017 17:29
Morini'de çok özel davet
28 Mart Salı günü Morini Terrace’da gerçekleşen özel davete iş ve cemiyet dünyasından Revna Demirören, Berrin Zorlu, Zeynep Ilıcalı, Sitare Akdilek, Ayşegül Toplusoy, Işıl Reçber, Aylin Yılmaz, Özlem Öztiryaki Yılmaz, Bahar Şer, Yelda Güral, İdil Atakol, Hande Acar ve Yelda Tiftik gibi çok sayıda ünlü isim katıldı.


Yaygın kullanım ağı ve güçlü alt yapısıyla kullanıcılarına büyük avantaj sağlayan Hopi ile yeme içme dünyasında bir ilke imza atan Morini; işbirliğini bahar menüsü eşliğinde kutladı.


Hopi’nin ev sahipliğinde 28 Mart Salı günü, Morini Terrace’da gerçekleşen ve büyük ilgi gören yemeğe iş ve cemiyet dünyasından Revna Demirören, Berrin Zorlu, Zeynep Ilıcalı, Sitare Akdilek, Ayşegül Toplusoy, Işıl Reçber, Aylin Yılmaz, Özlem Öztiryaki Yılmaz, Bahar Şer, Yelda Güral, İdil Atakol, Hande Acar ve Yelda Tiftik gibi çok sayıda ünlü isim katıldı.


Davette Morini’nin yeni bahar menüsü de konukların büyük beğenisini kazandı. Bundan böyle Morini müşterileri, Hopi ile yüzde 20’lere varan paracık kazanabilecek veya tüm ödemelerini biriktirdiği paracıklarla yapmanın keyfine varabilecek.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz