Morini Terrace'da "Perfect Saturdays" partileri başlıyor

Ekim ayında ikinci yılını kutlayan Morini İstanbul, “Perfect Saturdays” partileriyle kışa damgasını vurmaya hazırlanıyor. 10 Ekim’den itibaren her cumartesi 17.00’dan itibaren Morini Terrace’da düzenlenecek partilerin ilkine Tolga Sezgin ev sahipliği yapacak. Setin başında ise “DeejayCC” olarak ünlenen Dj Cüneyt Çilingiroğlu olacak.

08 Ekim 2015 11:38
Morini Terrace'da "Perfect Saturdays" partileri başlıyor
Yaz bitti. İyi müziğin ve eğlencenin kalbi yeniden şehirde atıyor. New York ruhunu İstanbul’a taşıyan ve Ekim ayında ikinci yaşını kutlayan Morini; Morini Terrace’ta düzenlenecek akşamüstü partileriyle şehri hafta sonu eğlencesine renk katıyor.


İlki, Tolga Sezgin’in ev sahipliğinde 10 Ekim Cumartesi günü düzenlenecek “Perfect Saturdays” partileri, her cumartesi akşam üstü 17.00’dan itibaren Morini Terrace’da konuklarını ağırlayacak. Dj Cüneyt Çilingiroğlu’nun setin başına geçeceği partide birbirinden farklı kokteyller de konukların beğenisine sunulacak.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: morini , perfect saturdays

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz