Morini Teras'ta caz gecceleri devam ediyor!

Zorlu Center’ın New Yorker’ı Morini’nin yaza damgasını vuran yepyeni mekanı Morini Terrace, ılık sonbahar akşamlarında “Jazz Jam Sessions “ ile şehirde caz rüzgarları estiriyor..

19 Ağustos 2014 15:07
Morini Teras'ta caz gecceleri devam ediyor!
Şehrin karmaşasından bunalanlara, yeşillikler içinde rahat ve sıcak ambiyansı ile adeta nefes aldıran MORINI TERRACE, Eylül ayında ünlü caz vokalisti İlhem Khodja ile başlayacağı caz gecceleriyle müzik ve lezzeti bir arada sunuyor.


Her Çarşamba saat 20.30’da MORINI TERRACE’ın eşsiz lezzetleri ile başlayacak “Jazz Jam Sessions “ İlhem’in caz, soul ve Fransız tınılarıyla birlikte unutulmaz Türkçe parçaları da ekleyerek oluşturduğu repertuarı ile devam ediyor..


Beymen Zorlu Center içinden ayrı bir girişi olan Morini Terrace’da caz esintileri eşliğinde, nefis lezzetler tadıp keyifle içkinizi yudumlamak istiyorsanız, 10 Eylül Çarşamba günü Morini Terrace'a rezervasyon yaptırmayı unutmayın…
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Restoran , Morini

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz